Integracja z Furgonetka

Furgonetka
Furgonetka to operator logistyczny oferujący możliwość korzystania z usług wielu firm kurierskich. Między innymi: DPD, DHL, UPS, InPost, Orlen paczka czy Poczta Polska.

Aby zacząć korzystać z usług przewoźnika, konieczne będzie założenie konta w Furgonetka biznes oraz podpisanie umów z wybranymi przewoźnikami. Kiedy już masz konto możesz przystąpić do integracji w sklepie internetowym.  
 
W ramach integracji z Sellasist dostępna jest również integracja Furgonetki z Allegro, eBay, Arena, Woocommerce, Prestashop oraz innymi sklepami internetowymi i marketplace.

 

Zintegruj swój sklep interneotwy z Furgonetką w Sellasist

Udostępnij Twoim klientom możliwość zamawiania zakupów z Twojego sklepu online za pośrednictwem Furgonetki - najszybszego kuriera o dopracowanym i prostym systemie. Furgonetka gwarantuje stabilność cen na rynku, abyś nie musiał obawiać się o nagły wzrost wydatków w Twoim przedsiębiorstwie. Istnieje możliwość wystawienia faktury zbiorczej pod koniec miesiąca - co znacznie uprości Twoją pracę. Furgonetka to kurier obecny na rynku nie od dziś i zaufało mu ponad 5 tysięcy sklepów internetowych.

Furgonetka

Poczta Polska

Ambro Express

DHL

FedEx

UPS

Xpress Couriers

DHL Express

dpd

GLS

DeliGoo

ORLEN Paczta

Pallex

Świat Przesyłek

Meest

Ponadto integracja udostępnia:

 

Integrację z Twoim sklepem Allegro

 

Ułatwienie w postaci menedżera przesyłek

 

Masz możliwość sprzedaży transgranicznej

 

Synchronizację statusów przesyłek

 

Nadawanie przesyłek z karty zamówienia

 

Wycenę przesyłki w zależności od jej wagi lub wartości zamówienia

 

Hurtowe lub automatyczne nadawanie przesyłek do zamówień

 

Automatyczne powiadomienia dla klientów