Integracja z Sendego.pl

jak tanio nadać paczkę

Sendego.pl jest systemem nadawczym pozwalającym wysyłać tanie przesyłki kurierskie bez umowy. Wystarczy posiadać aktywne konto w panelu eSprzedaż, doładować portfel i można już nadawać przesyłki w niezwykle konkurencyjnych cenach. Sprawdź cennik InPost i DHL. Dzięki integracji z Sendego nadasz swoją przesyłkę za pomocą jedynie kilku kliknięć. Możliwość płatności BLIK przy każdej paczce!


Chcesz wysłać paczkę kurierem?

W Sendego nadasz tanie przesyłki krajowe lub paczkomatowe realizowane przez InPost oraz DHL. Sprawdzisz ile kosztuje nadanie paczki InPost, a także dowiesz się jak nadać przesyłkę kurierską.

Integracja z Allegro Kurier InPost Paczkomaty InPost
Kurier DHL

Płatność BLIK lub Prepaid

Nadanie do punktu
Zlecenie odbioru - przesyłki od drzwi do drzwi Szybki zwrot pobrań

Sendego.pl jest serwisem nadawczym pozwalającym wysyłać paczki i przesyłki kurierskie bez umowy. Na zasadzie systemu prepaid lub przez szybką płatność BLIK. Aby skorzystać z usługi wystarczy zarejestrować się na stronie Sendego.pl, doładować konto i już można nadawać przesyłki w niezwykle konkurencyjnych cenach. W Sendego nadasz swoją przesyłkę za pomocą jedynie kilku kliknięć. Przejrzysty i prosty formularz nadawczy ułatwi Ci zamówienie odbioru i dostawy kuriera. Formularz nadawczy został zaprojektowany w taki sposób, aby jak najbardziej zoptymalizować cały proces. Zapiszesz więc w nim swoje szablony paczek, a także zapiszesz najczęściej używane adresy w książce adresowej.

Zobacz również integrację Sendego.pl z innymi systemami:

Sendego.pl + Integracja z Marketplace

Sendego.pl + Integracja ze Sklepami Internetowymi

Sendego.pl + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

Sendego.pl + Integracja z Płatnościami

Sendego.pl + Integracja z Hurtowniami

Sendego.pl + Pozostałe Integracje