Integracja z Skąpiec

Druga co do popularności porównywarka cen w Polsce. Skąpiec to porównywarka ofert sklepów internetowych. Prócz cen produktów możemy porównać tu również inne warunki oferty jak np. cenę przesyłki.

Zintegruj Skąpiec.pl z Twoim sklepem internetowym w Sellasist

 

Skąpiec.pl to platforma promująca zakupy online, która istnieje od 2004 roku i umożliwia użytkownikom porównywanie cen produktów z różnych popularnych kategorii. Od momentu swojego debiutu na rynku, stał się także miejscem, gdzie zbierane są opinie użytkowników, dzięki współpracy z serwisem Opineo. Skąpiec wprowadził innowacyjną wyszukiwarkę, która pomaga znaleźć punkty odbioru ułatwiające zakupy online. Platforma umożliwia użytkownikom tworzenie kont, na których mogą tworzyć listy zakupów, ustawiać alarmy cenowe i śledzić najbardziej atrakcyjne oferty. W ostatnich latach wprowadzono także aplikację mobilną oraz dołączył do grupy Onet.

Dzięki swojemu doświadczeniu i oprogramowaniu, Skąpiec.pl umożliwia nie tylko przeglądanie stron internetowych sklepów, ale także tworzenie powiązań między produktami i bazą produktów, aby dostarczać użytkownikom kompleksowe informacje na temat interesujących ich produktów.

Zobacz również integrację Skąpiec z innymi systemami:

Skąpiec + Integracja z Marketplace

Skąpiec + Integracja ze Sklepami Internetowymi

Skąpiec + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

Skąpiec + Integracja z Kurierami

Skąpiec + Integracja z Płatnościami

Skąpiec + Integracja z Hurtowniami