Integracja z Trusted Shops

intgracja z Trusted Shops
Zapewne wielokrotnie natknąłeś się na pozłacaną literę „e” umieszczoną na stronach czołowych sklepów internetowych. To właśnie Trustbadge® - oznakowanie jakości naszego partnera - Trusted Shops. Chcesz, aby ten symbol zaufania pojawił się również w Twoim sklepie internetowym? Dowiedz się, w jaki sposób możesz go uzyskać, integrując swój sklep internetowy z Trusted Shops przy użyciu platformy Sellasist.

Specjalna oferta partnerska dla użytkowników Sellingo w Sellasist

Nie trać czasu - teraz Trusted Shops zapewnia wyjątkową promocję stworzoną specjalnie dla właścicieli sklepów internetowych na naszej platformie. Oferta ta jest dostosowana indywidualnie do Twoich potrzeb! Aby poznać szczegóły, zaufaj ekspertom z Trusted Shops. W formularzu w polu 'Nazwa Partnera' wpisz 'Sellingo' lub 'Grupa eSprzedaż', a w przeciągu kilku dni roboczych skontaktuje się z Tobą przedstawiciel handlowy z dedykowaną ofertą!

Czym jest Trusted Shops?

Trusted Shops to znak jakości przypisywany sklepom internetowym, który potwierdza spełnienie ponad 70 kryteriów jakości określonych przez Trusted Shops. Dzięki zintegrowaniu Trusted Shops zyskasz możliwość wzbudzenia większego zaufania klientów wobec Twojego sklepu online oraz zwiększysz prawdopodobieństwo dokonania przez nich zakupów. Trusted Shops to jedna z 32 firm na całym świecie, które znajdują się na oficjalnej liście partnerów Google w dziedzinie opinii.

Co uzyskasz dzięki integracji sklepu internetowego z Trusted Shops?

 

Znak Jakości Trustbadge®

To symbol doskonałości, wskazujące, że Twój sklep online działa w zgodzie z lokalnymi oraz europejskimi przepisami.

Ochrona dla Klienta

Bezpłatna gwarancja zwrotu środków ważna przez 30 dni od dnia zakupu, obejmująca transakcje do 10 000 złotych.

System Zbierania Opinii

Pozytywne recenzje mają znaczący wpływ na zwiększenie sprzedaży. Decyzje zakupowe oparte są na zaufaniu.

Optymalizacja SEO

Ogólna ocena sklepu jest widoczna dla klientów, zawierając wszystkie wystawione opinie i możliwość ich filtrowania.

Prośby o Opinie

Klienci zostawiają opinie dzięki spersonalizowanym e-mailom, co pozwoli wyróżnić się wśród konkurencji i pozostawić pozytywne wrażenie.

Kreator Postów

Możesz udostępnić i dostosować opinie w Kreatorze Postów. Social media stanowią źródło informacji, klienci pragną poznać Twoją markę.

Smart Review Assistant

To narzędzie generujące profesjonalne i spersonalizowane odpowiedzi na opinie klientów, wykorzystujące sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe. 

Integracja z Google

Integracja umożliwiająca automatyczne przesyłanie treści niezbędnych do wyświetlania gwiazdek w Google Ads oraz Google Shopping.

Gwarancja jakości

Trusted Shops to gwarancja bezpieczeństwa, wiarygodności oraz kompleksowej ochrony zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. To również wsparcie ze strony ekspertów, którzy dbają o Twoją reputację online. Dołącz już dziś do ekskluzywnej społeczności posiadaczy złotej odznaki jakości Trusted Shops, nadając swojemu sklepowi internetowemu klarowność, na jaką zasługuje. Dzięki temu Twoi klienci poczują się pewniej, a ich pozytywne opinie przyciągną wzmożony ruch do Twojego sklepu online w Sellasist.

Zintegruj swój sklep internetowy w Sellasist

Integracja z Trusted Shops staje się dostępna w Sellasist po nawiązaniu połączenia z oprogramowaniem dla sklepów internetowych Sellingo.

Najpierw zaloguj się na swoim koncie biznesowym Trusted Shops i pobierz swój Trusted Shops ID. 

  1. Zaloguj się w panelu administracyjnym sklepu Sellingo i przejdź do Integracje ⇨ Pozostałe integracje.
  2. Kliknij integrację Trusted Shops.
  3. Zaznacz pole Włącz integrację.
  4. Wklej Twój Trusted Shops ID.
  5. Ustaw pozostałe opcje według potrzeb, a następnie zapisz zmiany!

Zobacz również integrację Trusted Shops z innymi systemami:

Trusted Shops + Integracja z Marketplace

Trusted Shops + Integracja ze Sklepami Internetowymi

Trusted Shops + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

Trusted Shops + Integracja z Kurierami

Trusted Shops + Integracja z Płatnościami

Trusted Shops + Integracja z Hurtowniami