Integracja z hurtownią DomOgrodyiMy

Logotyp hurtowni DomOgrodyiMy
DomOgrodiMy to firma zajmująca się sprzedażą hurtową oraz dropshippingiem w zakresie akcesoriów do domu i ogrodu. W ofercie znajdą się zarówno trampoliny ogrodowe, akcesoria do trampolin jak również ergonomiczne fotele biurowe i inne ciekawe produkty. Obszar działalności hurtowni to Europa i cała Polska, dodając przy tym, że hurtownia ściśle współpracuje z kurierami, aby paczki dochodziły szybko i na czas, bez żadnych uszkodzeń. Hurtownia zaznacza, że dokłada wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania klientów w stu procentach, dając przy tym najwyższej jakości produkty.
 

Możliwości integracji Sellasist z hurtownią DomOgrodyiMy

Sellasist umożliwia łatwą i szybką obsługę asortymentu z hurtowni. Dzięki funkcjom zapewnionym przez integrację możesz skutecznie prowadzić wielokanałową sprzedaż.

Wystawianie produktów z hurtowni
na marketplace

Proste wystawianie produktów na Allegro, eBay, Shopee, Empik Marketplace czy Arena.pl.

Synchronizacja stanów magazynowych
i cen produktów

Synchronizacja danych nawet co 30 minut, jeśli hurtownia ma taką możliwość.

Automatyczne wystawianie
i zamykanie ofert Allegro

Zarządzanie ofertami na podstawie stanów magazynowych hurtowni.

Obsługa sklepów internetowych

Personalizacja współpracy z hurtownią i przystosowanie pracy do funkcjonowania Twojego sklepu internetowego w Sellasist.

Automatyczne doliczanie prowizji Allegro

Brak dodatkowych kosztów automatycznego wystawiania produktów z hurtowni na Allegro z ceną podniesioną o kwotę prowizji za sprzedaż.

Przesyłanie zamówień do hurtowni

Umożliwienie przesłania konkretnych zamówień pod e-mail hurtowni, dzięki zastosowaniu funkcji masowej.
 

Poznaj korzyści współpracy z hurtownią
DomOgrodiMy przez Sellasist

 

Automatyczne dodawanie
i aktualizowanie produktów

Produkty podczas importu są automatycznie dodawane wraz z ich kategoriami oraz atrybutami, które zostaną automatycznie przypisane bądź stworzone w Sellasist. Podczas kolejnych aktualizacji dodawane są nowe towary wraz z brakującymi kategoriami. Możesz wybrać kategorie z hurtowni DomOgrodiMy, z których asortyment ma zostać pobrany do Sellasist.

Ustawienie marży od ceny sprzedaży

W prosty sposób ustawisz i narzucisz własną marżę, wskazując procentowo jej wysokość w zależności od ceny i kategorii produktu. Sellasist może automatycznie doliczyć marżę do cen w całym asortymencie. Dla przykładu: możliwe jest ustawienie marży 15%, gdy cena produktu wynosi od 50 do 100 zł i marży 30%, gdy cena waha się w przedziale 101-200 zł. System pozwala skonfigurować dowolną ilość progów cenowych.

Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen

Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen w oprogramowaniu Sellasist wyklucza ryzyko pomyłek, gdyż jest w pełni zautomatyzowana. Dodatkowo, dzięki oprogramowaniu Sellasist masz pewność, że korzystasz z najaktualniejszych zdjęć, opisów i cen w ofertach, ponieważ są one przygotowywane i aktualizowane przez hurtownię DomOgrodiMy.

Łatwy dostęp do bazy produktowej hurtowni DomOgrodiMy

Zdjęcia, opisy i warianty produktów są automatycznie przesyłane do Sellasist i możesz je wykorzystywać, przy wystawianiu ofert na różnych kanałach sprzedaży. W ten sposób zaoszczędzisz cenny czas i zoptymalizujesz pracę.

Integracje z wieloma hurtowniami

Możesz nawiązać współpracę z wieloma hurtowniami jednocześnie. Dodatkowo możesz ustawić własne reguły wyliczania cen - inne dla każdej zintegrowanej hurtowni. Z opcji masowego wystawiania ofert skorzystasz na dowolnym marketplace.

Zobacz również integrację DomOgrodyiMy z innymi systemami:

DomOgrodyiMy + Integracja z Marketplace

DomOgrodyiMy + Integracja ze Sklepami Internetowymi

DomOgrodyiMy + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

DomOgrodyiMy + Integracja z Kurierami

DomOgrodyiMy + Integracja z Płatnościami

DomOgrodyiMy + Pozostałe Integracje