Integracja z hurtownią Ikonka

Logotyp hurtowni Ikonka

Ikonka to nowoczesna hurtownia internetowa, która dostarcza towary sprzedawcom w całej Unii Europejskiej. Oferuje swoim klientom bogaty asortyment zabawek, modeli zdalnie sterowanych, elementów wyposażenia wnętrz, artykułów sezonowych, akcesoriów dla zwierząt oraz folii i oklein.

Hurtownia współpracuje na zasadzie B2B, w trzech modelach współpracy: klasycznej sprzedaży hurtowej, dropshippingu i realizując usługę importu na zlecenie (więcej: www.importonline.pl).

Największe atuty hurtowni to doceniana, doskonała obsługa klienta (indywidualny opiekun handlowy), rozbudowana baza wiedzy, obsługa reklamacji i zwrotów, oraz własne centrum dystrybucyjne, które pozwala na szybką kompletację i wysyłkę zamówień.


Ważne!

W zależności od możliwości hurtowni i warunków współpracy z nią zależy, jakie dane asortymentowe zostaną pobrane do Sellasist. Poniżej znajduje się spis ogólnych możliwości naszego oprogramowania. Prosimy o kontakt z hurtownią w celu weryfikacji, jakie dane hurtownia udostępnia w swojej integracji.

Możliwości integracji Sellasist z hurtownią Ikonka

Sellasist umożliwia łatwą i szybką obsługę asortymentu z hurtowni. Dzięki funkcjom zapewnionym przez integrację możesz skutecznie prowadzić wielokanałową sprzedaż. Pamiętaj, że przesyłanie danych uzależnione jest w dużej mierze od możliwości hurtowni, które się zmieniają.

Wystawianie produktów z hurtowni
na marketplace

Proste wystawianie produktów na Allegro, eBay, ERLI.pl, Empik Marketplace czy Arena.pl.

Synchronizacja stanów magazynowych
i cen produktów

Synchronizacja danych nawet co 30 minut, jeśli hurtownia ma taką możliwość.

Automatyczne wystawianie
i zamykanie ofert Allegro

Zarządzanie ofertami na podstawie stanów magazynowych hurtowni.

Obsługa sklepów internetowych

Personalizacja współpracy z hurtownią i przystosowanie pracy do funkcjonowania Twojego sklepu internetowego w Sellasist.

Automatyczne doliczanie prowizji Allegro

Brak dodatkowych kosztów automatycznego wystawiania produktów z hurtowni na Allegro z ceną podniesioną o kwotę prowizji za sprzedaż.

Przesyłanie zamówień do hurtowni

Umożliwienie przesłania konkretnych zamówień pod e-mail hurtowni, dzięki zastosowaniu funkcji masowej.
 

Poznaj korzyści współpracy z hurtownią
Ikonka przez Sellasist

Rozpocznij współpracę z zaufanym partnerem – nowoczesną hurtownią, która zapewnia szybką i prawidłową realizację zamówień.

Oferta hurtowni Ikonka

 • Szeroki asortyment.
  Hurtownia ma w ofercie zabawki, modele zdalnie sterowane, elementy wyposażenia wnętrz, artykuły sezonowe, akcesoria dla zwierząt oraz folie i okleiny.
 • Wieloletnie doświadczenie na rynku i międzynarodowy zasięg.
  Zaopatrzenie dla sprzedawców w całej Unii Europejskiej.
 • Stałe wsparcie opiekuna handlowego.
  Opiekun zna Twój biznes i potrafi Ci doradzić jak go rozwijać.
 • Wsparcie marketingowe
  Hurtownia dostarcza profesjonalne zdjęcia i opisy produktów.
 • Rozbudowywana baza wiedzy.
   
 • Zwroty towarów i reklamacje rozpatrywane na miejscu.
  Jedna z niewielu hurtowni na polskim rynku, która oferuje takie rozwiązanie.
 • Szybka kompletacja i wysyłka zamówień.
  Hurtownia Ikonka dysponuje własnym centrum logistycznym. Centrum logistyczne, którym dysponuje Hurtownia Ikonka pozwala na wysyłkę nawet 4500 paczek w ciągu jednej doby(!), a czas realizacji zamówienia to 24h.
 • Nowoczesne funkcje i system szkoleń, ułatwiające rozpoczęcie i prowadzenie sprzedaży w e-commerce.
   
 • Współpraca na zasadzie B2B w klasycznym modelu hurtowym i dropshippingu.
   
 • Usługa importu na życzenie.
   

Automatyczne dodawanie
i aktualizowanie produktów

Produkty podczas importu są automatycznie dodawane wraz z ich kategoriami oraz atrybutami, które zostaną automatycznie przypisane bądź stworzone w Sellasist. Podczas kolejnych aktualizacji dodawane są nowe towary wraz z brakującymi kategoriami. Możesz wybrać kategorie z hurtowni Ikonka, z których asortyment ma zostać pobrany do Sellasist.

Ustawienie marży od ceny sprzedaży

W prosty sposób ustawisz i narzucisz własną marżę, wskazując procentowo jej wysokość w zależności od ceny i kategorii produktu. Sellasist może automatycznie doliczyć marżę do cen w całym asortymencie. Dla przykładu: możliwe jest ustawienie marży 15%, gdy cena produktu wynosi od 50 do 100 zł i marży 30%, gdy cena waha się w przedziale 101-200 zł. System pozwala skonfigurować dowolną ilość progów cenowych.

Możliwości integracji

 • Wystawienia produktów z hurtowni na marketplace.
  Przez Sellasist z łatwością wystawisz produkty na Allegro, eBay, Shopee, Empik Marketplace czy Arena.pl.
 • Synchronizacja stanów magazynowych i cen.
  Dane są co godzinę aktualizowane automatycznie na podstawie stanu w hurtowni. Cały plik XML aktualizowany jest raz na 24 godziny.
 • Automatyczne wystawianie i zamykanie ofert Allegro na podstawie stanów magazynowych hurtowni.
 • Obsługa sklepów internetowych i personalizacja integracji.
  Dzięki automatyzacji dostosujesz synchronizacje z hurtowną AB pod swoje potrzeby. Możesz np. zdecydować, które kategorie i produkty z nich mają dodawać się automatycznie do sklepu.
 • Ustawienie narzutu marży
  Ceny produktów w Twoim sklepie mogą być automatycznie ustalane zgodnie z wybraną marżą. Marżę możesz przypisać do wysokości ceny lub kategorii asortymentowej.
 • Automatyczne doliczanie prowizji Allegro do cen sprzedaży ofert na Allegro.
  Dzięki temu nie poniesiesz żadnych kosztów, produkty z hurtowni mogą automatycznie zostać wystawione na Allegro z ceną podniesioną o kwotę prowizji za sprzedaż.

Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen

Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen w oprogramowaniu Sellasist wyklucza ryzyko pomyłek, gdyż jest w pełni zautomatyzowana. Dodatkowo, dzięki oprogramowaniu Sellasist masz pewność, że korzystasz z najaktualniejszych zdjęć, opisów i cen w ofertach, ponieważ są one przygotowywane i aktualizowane przez hurtownię Ikonka.

Łatwy dostęp do bazy produktowej hurtowni Ikonka

Zdjęcia, opisy i warianty produktów są automatycznie przesyłane do Sellasist i możesz je wykorzystywać, przy wystawianiu ofert na różnych kanałach sprzedaży. W ten sposób zaoszczędzisz cenny czas i zoptymalizujesz pracę.

Integracje z wieloma hurtowniami

Możesz nawiązać współpracę z wieloma hurtowniami jednocześnie. Dodatkowo możesz ustawić własne reguły wyliczania cen - inne dla każdej zintegrowanej hurtowni. Z opcji masowego wystawiania ofert skorzystasz na dowolnym marketplace.

Zobacz również integrację Ikonka z innymi systemami:

Ikonka + Integracja z Marketplace

Ikonka + Integracja ze Sklepami Internetowymi

Ikonka + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

Ikonka + Integracja z Kurierami

Ikonka + Integracja z Płatnościami

Ikonka + Pozostałe Integracje