Integracja z Polskie ePłatności

Polskie ePłatności to trzecia największa firma w branży płatności i terminali płatniczych w Polsce. W ciągu trzech lat prawie siedmiokrotnie zwiększyli ilość obsługiwanych terminali. W 2020 roku Polskie ePłatności zostało przejęte przez duński Nets, europejskiego lidera rynku płatności - największego obok PayU, co ma przyczynić się do jeszcze większego rozwoju technologicznego platformy. 

Zintegruj Twój sklep internetowy z Polskimi ePłatnościami w Sellasist!

Dzięki integracji Poskich ePłatności z Twoim sklepem internetowym w szybki i prosty sposób udostępnisz wygodne płatności Twoim klientom. Ponadto możesz zarządzać sprzedażą w niezwykle sprawny sposób, w panelu administracyjnym.

Jakie korzyści zyskasz, gdy zintegrujesz Polskie ePłatności ze sklepem Sellingo?

 

  • Gotowe szybkie płatności, ekspresowo włączane w sklepie internetowym Sellingo, dla Twoich klientów online.
  • Szereg planów i integracji przyspieszających działanie płatności online w Sellingo.
  • Dokonywanie płatności międzynarodowych przez klientów – w ramach integracji jest dostępnych 160 walut do wyboru. Klienci płacą w walucie, jaka im odpowiada, a Ty otrzymujesz wpłaty w wybranej przez Ciebie walucie (bez dodatkowych opłat za przewalutowanie).
  • Ponad 30 udostępnionych w ramach Polskich ePłatności metod dokonywania płatności za zakupy w Twoim sklepie online, aby klienci mieli do dyspozycji wygodną i spełniającą wszelkie oczekiwania metodę płatności.
  • Szybka i bezproblemowa integracja z Sellingo oraz wykorzystanie Secure Form – formularza, który pozwala na błyskawiczne dokonanie płatności, a sam w sobie jest przejrzysty i łatwy w obsłudze.
  • Dzięki wykorzystaniu API zintegrowanie Sellingo z Polskimi ePłatnościami jest niezwykle proste, a ponadto jest to usługa idealnie dopasowana do Twojego sklepu internetowego.

Zobacz również integrację Polskie ePłatności z innymi systemami:

Polskie ePłatności + Integracja z Marketplace

Polskie ePłatności + Integracja ze Sklepami Internetowymi

Polskie ePłatności + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

Polskie ePłatności + Integracja z Kurierami

Polskie ePłatności + Integracja z Hurtowniami

Polskie ePłatności + Pozostałe Integracje