Integracja z Symfonia ERP i Symfonia 50 Cloud

Symfonia 50 Cloud

Integracja z programem Symfonia dostarczana jest przez firmę zewnętrzną integratory.pl. Integrator integratory.pl oferuje bezpłatne wdrożenie wraz z 30-dniowym okresem testowym. Program ERP należy zakupić przez stronę www.integratory.pl. 

Program SymSyncPro umożliwia wymianę danych pomiędzy Symfonią ERP Handel i Symfonią 50 Cloud za pośrednictwem WebApi, a platformą Sellasist. SymSyncPro współpracuje z Symfonią ERP w wersji min. 2020.2. Do komunikacji ze sklepem nie jest wymagane bezpośrednie połączenie z serwerem SQL (MySQL) sklepu. Komunikacja ze sklepem odbywa się w całości przez API, które może być dodatkowo zabezpieczone i zaszyfrowane protokołem SSL.

 

Uwaga: cena dotyczy pakietu – licencja roczna na program SymSyncPRO + licencja roczna na Sage WebApi dla Symfonii ERP Handel i Symfonii 50 Cloud.

Zobacz, jak uruchomić integrację.

 

Skorzystaj z oferty specjalnej!

Skorzystaj z naszej specjalnej oferty - integratory.pl we współpracy z Symfonią oferują produkt wyjątkowy, bo dwuskładnikowy.
W cenie 2250 zł netto rocznie zawiera się integrator oraz roczna licencja WebApi.

Główne funkcjonalności programu:

 • Automatyczny import zamówień do Symfonii, również możliwość generowania dokumentów sprzedażowych.
   
 • Zakładanie kartotek kontrahentom w Symfonii, obsługa dodatkowych adresów dostawy.
   
 • Eksport towarów z Symfonii do sklepu (Symbol, nazwa, opis, cena, stan magazynowy, kod EAN).
   
 • Synchronizacja towarów w sklepie na podstawie towarów z Symfonii (ceny, stany magazynowe, nazwy, kody EAN, aktywność towaru).
   
 • Automatyczne przesyłanie towarów do kategorii.
   
 • Obsługa walut i podatków.
   
 • Aktualizacja statusów zamówień w Sellasist w momencie importu.
   
 • Obsługa dowolnej ilości sklepów Sellasist oraz możliwość instalacji na dowolnej liczbie stanowisk w ramach jednego podmiotu.
   
 • Dostępna opcja pracy integratora w trybie harmonogramu (jako usługa systemowa).
   
 • Funkcja umożliwiająca obsługę przesyłania dokumentów PDF do Sellasist.
   

Pobieranie i obsługa zamówień

SymSyncPro umożliwia pobranie wybranych zamówień z platformy do Symfonii. Program automatycznie podpowiada zamówienia, które nie zostały jeszcze przetworzone. Następnie zamówienie zostaje zaimportowane do Symfonii jako dokument zamówienia obcego lub dokument sprzedaży. Integrator ma możliwość wiązania towarów ze sklepu z towarami w Symfonii na podstawie kodu towaru lub kodu kreskowego, dzięki czemu realizowana jest normalna gospodarka magazynowa.

Eksport towarów

Funkcja ta umożliwia aktualizację lub eksport wybranych lub wszystkich towarów z Symfonii do sklepu. W zależności od wybranych parametrów pracy program może zakładać nieistniejące towary lub wyłącznie aktualizować już istniejące rekordy. Funkcja ta może także aktualizować stany magazynowe w sklepie na podstawie stanów magazynowych w Symfonii (z rezerwacjami lub bez, z wybranych lub wszystkich magazynów).

Integracja z Symfonia ERP i Symfonia 50 Cloud w Sellasist

Program Symfonia ERP i Symfonia 50 Cloud do przetestowania udostępniamy naszym klientom na okres 30 dni, z opcją przedłużenia. Oferujemy również pierwsze bezpłatne wdrożenie zdalne przez technika integratory.pl, które nie zobowiązuje do zakupu programu. Gdy po okresie testowym nie zdecydujesz się na zakup programu - wygaśnie on automatycznie. Program jest dostępny na stronie integratory.pl. W razie wątpliwości skontaktuj się z naszym partnerem: info@integratory.pl.

Umów się na bezpłatne połączenie Symfonia ERP i Symfonia 50 Cloud

W ramach współpracy z Sellasist integratory.pl oferują bezpłatne wdrożenie programu Symfonia i pomoc przy pierwszej konfiguracji. Podczas zdalnego połączenia technik zainstaluje i skonfiguruje program, a także omówi jego funkcjonalność. Umów się ze specjalistą i skorzystaj z bezpłatnego wdrożenia, rejestrując się poprzez formularz. Instalacja pakietu odbędzie się na Twoim komputerze przez pulpit zdalny.

Zobacz również integrację Symfonia ERP i Symfonia 50 Cloud z innymi systemami:

Symfonia ERP i Symfonia 50 Cloud + Integracja z Marketplace

Symfonia ERP i Symfonia 50 Cloud + Integracja ze Sklepami Internetowymi

Symfonia ERP i Symfonia 50 Cloud + Integracja z Kurierami

Symfonia ERP i Symfonia 50 Cloud + Integracja z Płatnościami

Symfonia ERP i Symfonia 50 Cloud + Integracja z Hurtowniami

Symfonia ERP i Symfonia 50 Cloud + Pozostałe Integracje