Integracja z hurtownią Wetro

Logotyp hurtowni Wetro

Hurtownia Wetro istnieje od 2012 roku, a szybki rozwój pozwolił w 2016 roku na ekspansję do innych krajów takich jak Wielka Brytania, Belgia, Luksemburg, Holandia, Włochy, Czechy, Rumunia. Oferta Wetro skierowana jest nie tylko do sklepów internetowych ale też jest bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o sklepy stacjonarne.

Nie ma żadnych limitów logistycznych dlatego można zamawiać pojedyncze produkty zarówno w modelu dropshipping jak i w tradycyjnym modelu sprzedaży. Produkty z hurtowni Wetro posiadają wysokiej jakości zdjęcia oraz profesjonalne opisy produktów, a dzięki jednolitej ofercie produktowej wszystko jest dobrze skatalogowane.

Tak na prawdę z hurtownią Wetro należy podjąć współpracę jeśli posiadasz sklep internetowy z wyposażeniem wnętrz lub sklep stacjonarny, sklep z prezentami i gadżetami, sklep z akcesoriami do herbaty lub typowo dla herbaciarni, sklep z akcesoriami do pieczenia lub tzw. EKO sklep który w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularny.

Hurtownia oferuje asortyment: akcesoria kuchenne, dywaniki łazienkowe, akcesoria łazienkowe, dekoracje ścienne, napisy dekoracyjne na ścianę, dekoracje do pokoju dziecka, prezenty, zastawę stołową i inne akcesoria wyposażenia wnętrz. Jako hurtownia dropshipping akcesoriów wyposażenia wnętrz przedsiębiorstwo dba o ciągłe poszerzanie naszej oferty o nowe produkty dla domu.

Hurtownia oferuje głównie wyposażenie kuchni i jadalni. Jednak flagowym produktem są napisy dekoracyjne na ścianę DekoSign jakich Wetro jest wyłącznym dystrybutorem i producentem. Z marek importowanych Wetro posiada najszerszy asortyment posiadamy z niemieckiej marki Koziol. Można zamówić dowolny produkt z aktualnego katalogu Koziol, nawet jeśli nie widnieje na stronie.

Ważne!

W zależności od możliwości hurtowni i warunków współpracy z nią zależy, jakie dane asortymentowe zostaną pobrane do Sellasist. Poniżej znajduje się spis ogólnych możliwości naszego oprogramowania. Prosimy o kontakt z hurtownią w celu weryfikacji, jakie dane hurtownia udostępnia w swojej integracji.

Możliwości integracji Sellasist z hurtownią Wetro

Sellasist umożliwia łatwą i szybką obsługę asortymentu z hurtowni. Dzięki funkcjom zapewnionym przez integrację możesz skutecznie prowadzić wielokanałową sprzedaż. Pamiętaj, że przesyłanie danych uzależnione jest w dużej mierze od możliwości hurtowni, które się zmieniają.

Wystawianie produktów z hurtowni
na marketplace

Proste wystawianie produktów na Allegro, eBay, ERLI.pl, Empik Marketplace czy Arena.pl.

Synchronizacja stanów magazynowych
i cen produktów

Synchronizacja danych nawet co 30 minut, jeśli hurtownia ma taką możliwość.

Automatyczne wystawianie
i zamykanie ofert Allegro

Zarządzanie ofertami na podstawie stanów magazynowych hurtowni.

Obsługa sklepów internetowych

Personalizacja współpracy z hurtownią i przystosowanie pracy do funkcjonowania Twojego sklepu internetowego w Sellasist.

Automatyczne doliczanie prowizji Allegro

Brak dodatkowych kosztów automatycznego wystawiania produktów z hurtowni na Allegro z ceną podniesioną o kwotę prowizji za sprzedaż.

Przesyłanie zamówień do hurtowni

Umożliwienie przesłania konkretnych zamówień pod e-mail hurtowni, dzięki zastosowaniu funkcji masowej.
 

Poznaj korzyści współpracy z hurtownią
Wetro przez Sellasist

 

Automatyczne dodawanie
i aktualizowanie produktów

Produkty podczas importu są automatycznie dodawane wraz z ich kategoriami oraz atrybutami, które zostaną automatycznie przypisane bądź stworzone w Sellasist. Podczas kolejnych aktualizacji dodawane są nowe towary wraz z brakującymi kategoriami. Możesz wybrać kategorie z hurtowni Wetro, z których asortyment ma zostać pobrany do Sellasist.

Ustawienie marży od ceny sprzedaży

W prosty sposób ustawisz i narzucisz własną marżę, wskazując procentowo jej wysokość w zależności od ceny i kategorii produktu. Sellasist może automatycznie doliczyć marżę do cen w całym asortymencie. Dla przykładu: możliwe jest ustawienie marży 15%, gdy cena produktu wynosi od 50 do 100 zł i marży 30%, gdy cena waha się w przedziale 101-200 zł. System pozwala skonfigurować dowolną ilość progów cenowych.

Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen

Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen w oprogramowaniu Sellasist wyklucza ryzyko pomyłek, gdyż jest w pełni zautomatyzowana. Dodatkowo, dzięki oprogramowaniu Sellasist masz pewność, że korzystasz z najaktualniejszych zdjęć, opisów i cen w ofertach, ponieważ są one przygotowywane i aktualizowane przez hurtownię Wetro.

Łatwy dostęp do bazy produktowej hurtowni Wetro

Zdjęcia, opisy i warianty produktów są automatycznie przesyłane do Sellasist i możesz je wykorzystywać, przy wystawianiu ofert na różnych kanałach sprzedaży. W ten sposób zaoszczędzisz cenny czas i zoptymalizujesz pracę.

Integracje z wieloma hurtowniami

Możesz nawiązać współpracę z wieloma hurtowniami jednocześnie. Dodatkowo możesz ustawić własne reguły wyliczania cen - inne dla każdej zintegrowanej hurtowni. Z opcji masowego wystawiania ofert skorzystasz na dowolnym marketplace.

Zobacz również integrację Wetro z innymi systemami:

Wetro + Integracja z Marketplace

Wetro + Integracja ze Sklepami Internetowymi

Wetro + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

Wetro + Integracja z Kurierami

Wetro + Integracja z Płatnościami

Wetro + Pozostałe Integracje