Integracja z hurtownią BigBuy

Logotyp hurtowni BigBuy

BIG Buy firma oferującą własną technologię, obszerny katalog, usługi logistyczne oraz obsługę sprzedaży e-commerce, wszystko to w jednym. Strategia firmy BIG Buy polega z jednej strony na pomocy markom i sprzedawcom detalicznym w rozszerzaniu ich transgranicznej sprzedaży internetowej, w handlu elektronicznym, na marketplace i innych kanałach.

Z drugiej strony, są dostawcami dla tysięcy firm internetowych we wszystkich rodzajach produktów i kategoriach. Świadczą usługi prowadzenia sklepów internetowych i specjalizujemy się w dropshippingu oraz sprzedaży hurtowej różnego rodzaju produktów i kategorii. Najlepsze oprogramowanie do wielokanałowej sprzedaży na Allegro, eBay oraz na wielu innych.

Ogromną zaletą BigBuy jest oferowana wartość dodana do poszczególnych produktów, zaawansowana logistyka oraz nowoczesna technologia. Przedsiębiorstwo oferuje produkty wiodących marek w przystępnych cenach i szybki transport poprzez zaawansowane centra logistyczne.

Możliwości integracji Sellasist z hurtownią BigBuy

Sellasist umożliwia łatwą i szybką obsługę asortymentu z hurtowni. Dzięki funkcjom zapewnionym przez integrację możesz skutecznie prowadzić wielokanałową sprzedaż.

Wystawianie produktów z hurtowni
na marketplace

Proste wystawianie produktów na Allegro, eBay, Shopee, Empik Marketplace czy Arena.pl.

Synchronizacja stanów magazynowych
i cen produktów

Synchronizacja danych nawet co 30 minut, jeśli hurtownia ma taką możliwość.

Automatyczne wystawianie
i zamykanie ofert Allegro

Zarządzanie ofertami na podstawie stanów magazynowych hurtowni.

Obsługa sklepów internetowych

Personalizacja współpracy z hurtownią i przystosowanie pracy do funkcjonowania Twojego sklepu internetowego w Sellasist.

Automatyczne doliczanie prowizji Allegro

Brak dodatkowych kosztów automatycznego wystawiania produktów z hurtowni na Allegro z ceną podniesioną o kwotę prowizji za sprzedaż.

Przesyłanie zamówień do hurtowni

Umożliwienie przesłania konkretnych zamówień pod e-mail hurtowni, dzięki zastosowaniu funkcji masowej.
 

Poznaj korzyści współpracy
z hurtownią BIG Buy przez Sellasist

 

Automatyczne dodawanie
i aktualizowanie produktów

Produkty podczas importu są automatycznie dodawane wraz z ich kategoriami oraz atrybutami, które zostaną automatycznie przypisane bądź stworzone w Sellasist. Podczas kolejnych aktualizacji dodawane są nowe towary wraz z brakującymi kategoriami. Możesz wybrać kategorie z hurtowni BIG Buy, z których asortyment ma zostać pobrany do Sellasist.

Ustawienie marży od ceny sprzedaży

W prosty sposób ustawisz i narzucisz własną marżę, wskazując procentowo jej wysokość w zależności od ceny i kategorii produktu. Sellasist może automatycznie doliczyć marżę do cen w całym asortymencie. Dla przykładu: możliwe jest ustawienie marży 15%, gdy cena produktu wynosi od 50 do 100 zł i marży 30%, gdy cena waha się w przedziale 101-200 zł. System pozwala skonfigurować dowolną ilość progów cenowych.

Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen

Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen w oprogramowaniu Sellasist wyklucza ryzyko pomyłek, gdyż jest w pełni zautomatyzowana. Dodatkowo, dzięki oprogramowaniu Sellasist masz pewność, że korzystasz z najaktualniejszych zdjęć, opisów i cen w ofertach, ponieważ są one przygotowywane i aktualizowane przez BIG Buy.

Łatwy dostęp do bazy produktowej hurtowni BIG Buy

Zdjęcia, opisy i warianty produktów są automatycznie przesyłane do Sellasist i możesz je wykorzystywać, przy wystawianiu ofert na różnych kanałach sprzedaży. W ten sposób zaoszczędzisz cenny czas i zoptymalizujesz pracę.

Integracje z wieloma hurtowniami

Możesz nawiązać współpracę z wieloma hurtowniami jednocześnie. Dodatkowo możesz ustawić własne reguły wyliczania cen - inne dla każdej zintegrowanej hurtowni. Z opcji masowego wystawiania ofert skorzystasz na dowolnym marketplace.

Zobacz również integrację BigBuy z innymi systemami:

BigBuy + Integracja z Marketplace

BigBuy + Integracja ze Sklepami Internetowymi

BigBuy + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

BigBuy + Integracja z Kurierami

BigBuy + Integracja z Płatnościami

BigBuy + Pozostałe Integracje