Integracja z eparagony.pl

Integracja z eparagony.pl umożliwia wystawianie paragonów cyfrowych bezpośrednio z panelu Sellasist. Dzięki integracji możesz całkowicie zautomatyzować proces fiskalizacji transakcji. Czym jest e-paragon? To cyfrowy dokument fiskalny, równoważny pod względem prawnym wydrukowanemu paragonowi (nowelizacja Ustawy o VAT z 2020 roku). Korzystając z e-paragonów, sprzedawca jest zwolniony z konieczności ich drukowania, co znacząco skraca proces realizacji zamówienia oraz pozwala na obniżenie kosztów fiskalizacji. 

Jak zintegrować eparagony.pl z Sellasist?

Korzyści z wdrożenia e-paragonów w Twojej firmie

 

Szybsza obsługa zamówień i transakcji

 

Obniżenie kosztów fiskalizacji niemal do zera

 

Wygodna archiwizacja dokumentów sprzedaży

 

Zwiększenie efektywności pracowników

 

Ekologiczne podejście do e-commerce

 

Nowoczesny wizerunek firmy

 

W jaki sposób działa integracja?

Integracja z eparagony.pl w Sellasist umożliwia automatyczne generowanie i wysyłanie paragonów bezpośrednio po dokonaniu transakcji. E-paragon w postaci unikatowego linku zostanie wysłany do klienta w mailu transakcyjnym z Twojego sklepu. Wysyłka nastąpi automatycznie, a Ty masz możliwość skonfigurowania bezpośrednio w systemie, w którym momencie e-paragon powinien zostać wydany nabywcy.
Do wystawiania e-paragonów potrzebujesz odpowiedniej drukarki fiskalnej online (listę modeli, mogących obsługiwać paragony elektroniczne znajdziesz tutaj) oraz integracji z eparagony.pl.
Zarejestruj się w usłudze eparagony.pl przez ten link lub użyj kody partnerskiego: „Sellasist30" w formularzu rejestracji, aby korzystać z usługi e-paragonów przez 30 dni bezpłatnie.
Aktywuj integrację w panelu Sellasist wpisując w odpowiednie pola dane otrzymane od eparagony.pl. Instrukcję integracji znajdziesz tutaj.
Skonfiguruj swoją drukarkę fiskalną online – zajmie się tym serwisant Twojego urządzenia fiskalnego zgodnie z instrukcją od eparagony.pl.
Po wystawieniu paragonu do zamówienia w Sellasist, e-paragon w postaci unikatowego linka jest automatycznie wysyłany na skrzynkę e-mailową klienta oraz zewidencjonowany w zakładce „Dokumenty”.
 

Skorzystaj ze zniżki

Zastąp papier e-paragonami w swoim e-commerce poprzez integrację Twojego Sellasist z eparagony.pl, a otrzymasz 30 dni bezpłatnego korzystania z usługi. Cennik usługi dostępny jest tutaj

Zarejestruj się w usłudze przez ten link lub użyj kodu partnerskiego: "Sellasist30". W formularzu należy podać dane firmy i wybrać na liście integrację z Sellasist.

Zobacz również integrację eparagony.pl z innymi systemami:

eparagony.pl + Integracja z Marketplace

eparagony.pl + Integracja ze Sklepami Internetowymi

eparagony.pl + Integracja z Kurierami

eparagony.pl + Integracja z Płatnościami

eparagony.pl + Integracja z Hurtowniami

eparagony.pl + Pozostałe Integracje