Integracja z hurtownią Matterhorn

Logotyp hurtowni Matterhorn

Hurtownia Matterhorn to internetowa hurtownia stworzona na potrzeby dystrybucji dla internetowych oraz stacjonarnych sklepów odzieżowych. W ofercie dystrybutora znajdziemy także obuwie, bieliznę, modę męską, dziecięcą oraz bogaty wybór dodatków. Możliwa wysyłka także za granicę. Brak minimalnego progu cenowego dla zamówień sprawia, że to właśnie tę hurtownię wybierają początkujący sprzedawcy.

Oferowane produkty pochodzą z najlepszych firm odzieżowych:

  • Róża – odważna, seksowna i nowoczesna bielizna. Marka dostępna jest na wielu zagranicznych rynkach, a klienci cenią sobie wysoką jakość wykonania;
  • Nife – to kolejna Polska marka specjalizująca się w odzieży eleganckiej, która idealnie potrafi połączyć dresscode z aktualnymi trendami;
  • Numoco – posiada w asortymencie sukienki, bluzki, kombinezony oraz koszule. Producent idealnie wychwytuje trendy w modzie i wprowadza je do swojej kolekcji – dodatkowo produkty cechują się najwyższą jakością wykonania;
  • Marko – co roku potrafią stworzyć wyjątkową, kolorową kolekcję a w ich ofercie znajdziemy stroje kąpielowe i tuniki plażowe;

  • Donna, Dursi, Click, Inello, Figl, Gabriella, Beauty Night, Anais, Makadamia oraz wiele innych. 


W swojej ofercie posiada ponad 20 tys. produktów.


 

Ważne!

W zależności od możliwości hurtowni i warunków współpracy z nią zależy, jakie dane asortymentowe zostaną pobrane do Sellasist. Poniżej znajduje się spis ogólnych możliwości naszego oprogramowania. Prosimy o kontakt z hurtownią w celu weryfikacji, jakie dane hurtownia udostępnia w swojej integracji.

Możliwości integracji Sellasist z hurtownią Matterhorn

Sellasist umożliwia łatwą i szybką obsługę asortymentu z hurtowni. Dzięki funkcjom zapewnionym przez integrację możesz skutecznie prowadzić wielokanałową sprzedaż. Pamiętaj, że przesyłanie danych uzależnione jest w dużej mierze od możliwości hurtowni, które się zmieniają.

Wystawianie produktów z hurtowni
na marketplace

Proste wystawianie produktów na Allegro, eBay, ERLI.pl, Empik Marketplace czy Arena.pl.

Synchronizacja stanów magazynowych
i cen produktów

Synchronizacja danych nawet co 30 minut, jeśli hurtownia ma taką możliwość.

Automatyczne wystawianie
i zamykanie ofert Allegro

Zarządzanie ofertami na podstawie stanów magazynowych hurtowni.

Obsługa sklepów internetowych

Personalizacja współpracy z hurtownią i przystosowanie pracy do funkcjonowania Twojego sklepu internetowego w Sellasist.

Automatyczne doliczanie prowizji Allegro

Brak dodatkowych kosztów automatycznego wystawiania produktów z hurtowni na Allegro z ceną podniesioną o kwotę prowizji za sprzedaż.

Przesyłanie zamówień do hurtowni

Umożliwienie przesłania konkretnych zamówień pod e-mail hurtowni, dzięki zastosowaniu funkcji masowej.
 

Poznaj korzyści współpracy z hurtownią
Matterhorn przez Sellasist

 

Automatyczne dodawanie
i aktualizowanie produktów

Produkty podczas importu są automatycznie dodawane wraz z ich kategoriami oraz atrybutami, które zostaną automatycznie przypisane bądź stworzone w Sellasist. Podczas kolejnych aktualizacji dodawane są nowe towary wraz z brakującymi kategoriami. Możesz wybrać kategorie z hurtowni Matterhorn, z których asortyment ma zostać pobrany do Sellasist.

Ustawienie marży od ceny sprzedaży

W prosty sposób ustawisz i narzucisz własną marżę, wskazując procentowo jej wysokość w zależności od ceny i kategorii produktu. Sellasist może automatycznie doliczyć marżę do cen w całym asortymencie. Dla przykładu: możliwe jest ustawienie marży 15%, gdy cena produktu wynosi od 50 do 100 zł i marży 30%, gdy cena waha się w przedziale 101-200 zł. System pozwala skonfigurować dowolną ilość progów cenowych.

Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen

Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen w oprogramowaniu Sellasist wyklucza ryzyko pomyłek, gdyż jest w pełni zautomatyzowana. Dodatkowo, dzięki oprogramowaniu Sellasist masz pewność, że korzystasz z najaktualniejszych zdjęć, opisów i cen w ofertach, ponieważ są one przygotowywane i aktualizowane przez hurtownię Matterhorn.

Łatwy dostęp do bazy produktowej hurtowni Matterhorn

Zdjęcia, opisy i warianty produktów są automatycznie przesyłane do Sellasist i możesz je wykorzystywać, przy wystawianiu ofert na różnych kanałach sprzedaży. W ten sposób zaoszczędzisz cenny czas i zoptymalizujesz pracę.

Integracje z wieloma hurtowniami

Możesz nawiązać współpracę z wieloma hurtowniami jednocześnie. Dodatkowo możesz ustawić własne reguły wyliczania cen - inne dla każdej zintegrowanej hurtowni. Z opcji masowego wystawiania ofert skorzystasz na dowolnym marketplace.

Zobacz również integrację Matterhorn z innymi systemami:

Matterhorn + Integracja z Marketplace

Matterhorn + Integracja ze Sklepami Internetowymi

Matterhorn + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

Matterhorn + Integracja z Kurierami

Matterhorn + Integracja z Płatnościami

Matterhorn + Pozostałe Integracje