Integracja z BNP Paribas

BNP Paribas
BNP Paribas to grupa kapitałowa i bank francuski. Bank wyróżnia przede wszystkim promowanie ochrony środowiska naturalnego i dbałość o zrównoważony rozwój. Swoim klientom zaproponował hasło "Bank zielonych zmian", a wśród pracowników kształtuje ekopostawy. BNP Paribas korzysta z szerokiego wachlarza płatności mobilnych: Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay i Blik, płatności elektronicznych oraz standardowych przelewów. 


Zintegruj sklep internetowy z BNP Paribas w Sellasist!

Udostępnij Twoim klientom możliwość płatności elektronicznych, takich jak e-przelew, błyskawiczne i całkowicie bezpieczne płatności kartą płatniczą za zakupy z Twojego sklepu Sellingo.

Dzięki integracji Sellingo z BNP Paribas Twoi klienci zyskają szereg udogodnień - płatności elektroniczne staną się intuicyjne i niewymagające podawania szczegółowych danych logowania.

Korzyści dla klientów Twojego sklepu internetowego, wynikające z integracji z BNP Paribas

 

Pay U Express

Formuła przelewu elektronicznego stworzona przez PayU, która umożliwia szybkie e-przelewy, bezpłatne transakcje płatnicze i natychmiastowy przepływ środków, a także nie wymagają logowania do banku, co skraca czas wykonania płatności.

3D Secure

Bezpieczne płatności kartą w internecie, które dodatkowo zabezpieczają płatności kartami debetowymi lub kredytowymi obowiązkową autoryzacją tożsamości.

Pay by link

Integracja zakupu dokonanego przez klienta w Twoim sklepie internetowym , ze wskazanym rachunkiem w BNP Paribas, co umożliwia błyskawiczny przesył gotówki, możliwość przelewów w Sellingo oraz zintegrowanych w nim platformach sprzedażowych.

Zobacz również integrację BNP Paribas z innymi systemami:

BNP Paribas + Integracja z Marketplace

BNP Paribas + Integracja ze Sklepami Internetowymi

BNP Paribas + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

BNP Paribas + Integracja z Kurierami

BNP Paribas + Integracja z Hurtowniami

BNP Paribas + Pozostałe Integracje