Integracja z hurtownią Factoryprice.eu

Factoryprice.eu
Hurtownia odzieżowa oferująca kompleksowe zaopatrzenie sklepów lub innych hurtowni w najświeższe modowe trendy, zapewniając jednocześnie szereg wygodnych narzędzi oraz udogodnień dla klientów, tj. opisy produktów wraz z ich zdjęciami. Internetowa hurtownia odzieży damskiej posiada bardzo duży wybór nowości, pojawiających się regularnie. Factoryprice.eu oferuje szeroki wybór asortymentu - najmodniejsze ubrania damskie w hurcie oraz galanteria z najnowszych kolekcji.
 

Ważne!

W zależności od możliwości hurtowni i warunków współpracy z nią zależy, jakie dane asortymentowe zostaną pobrane do Sellasist. Poniżej znajduje się spis ogólnych możliwości naszego oprogramowania. Prosimy o kontakt z hurtownią w celu weryfikacji, jakie dane hurtownia udostępnia w swojej integracji.

Możliwości integracji Sellasist z hurtownią Factoryprice.eu

Hurtownia Factoryprice to hurtownia odzieżowa, która powstała z myślą o prostych i szybkich zakupach hurtowych. Sellasist umożliwia łatwą i szybką obsługę asortymentu z hurtowni. Dzięki funkcjom zapewnionym przez integrację możesz skutecznie prowadzić wielokanałową sprzedaż. Pamiętaj, że przesyłanie danych uzależnione jest w dużej mierze od możliwości hurtowni, które się zmieniają.

Zdjęcia i opisy produktów

Oferta i przesyłanie produktów do Sellasist wraz z ich opisem oraz grafikami.

Zakupy już od 1 sztuki

Realizacja zakupów również w przypadku jednoelementowych zamówień!

Ekspresowa wysyłka

Wysyłka zamówionego towaru do 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty.

Polityka zwrotów

Akceptacja zwrotów nawet po obejrzeniu otrzymanych przez klienta produktów.

Dostępność produktów

Aktualność produktów dostępnych na stanie magazynowym.

System dokonywania zakupów

System kupna towaru dla klientów Sellasist jest szybki i prosty dla klientów.

Wystawianie produktów z hurtowni
na marketplace

Proste wystawianie produktów na Allegro, eBay, ERLI.pl, Empik Marketplace czy Arena.pl.

Synchronizacja stanów magazynowych
i cen produktów

Synchronizacja danych nawet co 30 minut, jeśli hurtownia ma taką możliwość.

Automatyczne wystawianie
i zamykanie ofert Allegro

Zarządzanie ofertami na podstawie stanów magazynowych hurtowni.

Obsługa sklepów internetowych

Personalizacja współpracy z hurtownią i przystosowanie pracy do funkcjonowania Twojego sklepu internetowego w Sellasist.

Automatyczne doliczanie prowizji Allegro

Brak dodatkowych kosztów automatycznego wystawiania produktów z hurtowni na Allegro z ceną podniesioną o kwotę prowizji za sprzedaż.

Przesyłanie zamówień do hurtowni

Umożliwienie przesłania konkretnych zamówień pod e-mail hurtowni, dzięki zastosowaniu funkcji masowej.
 

Poznaj korzyści współpracy z hurtownią
Factoryprice.pl przez Sellasist

 

Automatyczne dodawanie
i aktualizowanie produktów

Produkty podczas importu są automatycznie dodawane wraz z ich kategoriami oraz atrybutami, które zostaną automatycznie przypisane bądź stworzone w Sellasist. Podczas kolejnych aktualizacji dodawane są nowe towary wraz z brakującymi kategoriami. Możesz wybrać kategorie z hurtowni Factoryprice.pl, z których asortyment ma zostać pobrany do Sellasist.

Ustawienie marży od ceny sprzedaży

W prosty sposób ustawisz i narzucisz własną marżę, wskazując procentowo jej wysokość w zależności od ceny i kategorii produktu. Sellasist może automatycznie doliczyć marżę do cen w całym asortymencie. Dla przykładu: możliwe jest ustawienie marży 15%, gdy cena produktu wynosi od 50 do 100 zł i marży 30%, gdy cena waha się w przedziale 101-200 zł. System pozwala skonfigurować dowolną ilość progów cenowych.

Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen

Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen w oprogramowaniu Sellasist wyklucza ryzyko pomyłek, gdyż jest w pełni zautomatyzowana. Dodatkowo, dzięki oprogramowaniu Sellasist masz pewność, że korzystasz z najaktualniejszych zdjęć, opisów i cen w ofertach, ponieważ są one przygotowywane i aktualizowane przez hurtownię Factoryprice.pl.

Łatwy dostęp do bazy produktowej hurtowni Factoryprice.pl

Zdjęcia, opisy i warianty produktów są automatycznie przesyłane do Sellasist i możesz je wykorzystywać, przy wystawianiu ofert na różnych kanałach sprzedaży. W ten sposób zaoszczędzisz cenny czas i zoptymalizujesz pracę.

Integracje z wieloma hurtowniami

Możesz nawiązać współpracę z wieloma hurtowniami jednocześnie. Dodatkowo możesz ustawić własne reguły wyliczania cen - inne dla każdej zintegrowanej hurtowni. Z opcji masowego wystawiania ofert skorzystasz na dowolnym marketplace.

Zobacz również integrację Factoryprice.eu z innymi systemami:

Factoryprice.eu + Integracja z Marketplace

Factoryprice.eu + Integracja ze Sklepami Internetowymi

Factoryprice.eu + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

Factoryprice.eu + Integracja z Kurierami

Factoryprice.eu + Integracja z Płatnościami

Factoryprice.eu + Pozostałe Integracje