Integracja z Fondy

Fondy
Fondy to międzynarodowa platforma, która na polskim rynku działa od stosunkowo niedługiego czasu. Obsługuje ponad 200 banków międzynarodowych, w tym wszystkich najważniejszych w Polsce. Gwarantuje błyskawiczną realizację przelewu tradycyjnego, co wyróżnia platformę na tle konkurencji. System Fondy oferuje również fakturowanie online oraz posiada kalendarz płatności, co jest szczególnie istotne przy płatnościach cyklicznych (abonamenty, subskrypcje). 

Zintegruj Fondy z Twoim sklepem internetowym w Sellasist!

Pozwól swoim klientom wejść na nowy poziom dokonywania zakupów wspólnie z Fondy – operatorem szybkich płatności, który udostępnia pełną ofertę metod płatności oraz nowoczesne rozwiązania płatnicze.
 
Dzięki wykorzystaniu jednej integracji możesz udostępnić klientom szereg metod płatności, tj.: szybkie płatności elektroniczne pay by link, płatności kartą, BLIK, płatności mobilne Google Play oraz Apple Pay, PayPal, a także tradycyjny przelew.

Dzięki integracji Fondy z Sellingo:

 

  • Szybko i bezpiecznie obsłużysz płatności Twoich klientów i niemal natychmiast zyskasz środki na koncie oraz zmieni się status zamówienia w panelu administracyjnym.
  • Wyślesz automatycznie powiadomienie klientom płacącym przez Fondy o statusie realizacji zamówienia. Twój klient otrzyma powiadomienie o zmianie statusu płatności za zamówienie, ze szczegółowymi danymi (pobieranymi z karty zamówienia w Sellingo).
  • Dzięki realizacji płatności z Fondy, klient sklepu internetowego Sellingo może dokonywać płatności w różnych walutach i językach.
  • Klient sklepu internetowego Sellingo może również wypłacić środki z portfela Fondy, jak również w komfortowy sposób zarządzać płatnościami.
  • Twój klient w razie potrzeby będzie mógł skorzystać ze wsparcia technicznego zarówno jeśli chodzi o operatora płatności Fondy, jak i również naszego wsparcia – Sellingo.

Zobacz również integrację Fondy z innymi systemami:

Fondy + Integracja z Marketplace

Fondy + Integracja ze Sklepami Internetowymi

Fondy + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

Fondy + Integracja z Kurierami

Fondy + Integracja z Hurtowniami

Fondy + Pozostałe Integracje