Integracja Lucky Star Polska - nowegumy.pl z Shopware

Logotyp hurtowni Lucky Star Polska - nowegumy.pl
+
sklep internetowy Shopware i Sellasist

Zintegruj hurtownie Lucky Star Polska - nowegumy.pl z Sellasist

Z Sellasist nie będziesz martwić się o uzupełnienie stanów magazynowych — z pomocą naszego oprogramowania zaimportujesz produkty z hurtowni w bezawaryjny i szybki sposób. Integracja z hurtowniami cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród użytkowników oprogramowania Sellasist. Dzięki podłączeniu hurtowni do Sellasist zyskujesz dodatkowy zewnętrzny magazyn, który jest widoczny w systemie i możesz korzystając z niego wystawiać produkty na marketplace’ach takich jak Allegro, eBay, Amazon.

+180 integracji z hurtowniami do wyboru

W Sellasist masz możliwość integracji Twojego sklepu internetowego z hurtowniami dostępnymi w naszym katalogu, oferującymi produkty z różnych branż. Jeśli hurtownia, z którą chcesz współpracować, nie jest dostępna na naszej stronie — napisz do nas i stworzymy wybraną przez Ciebie integrację. Integracja z hurtownią Lucky Star Polska - nowegumy.pl jest możliwa wyłącznie w abonamencie płatnym.

Jak rozpocząć sprzedaż produktów z hurtowni Lucky Star Polska - nowegumy.pl?

1. Jeśli chcesz zintegrować Sellasist z Lucky Star Polska - nowegumy.pl w pierwszej kolejności należy nawiązać współpracę z hurtownią Lucky Star Polska - nowegumy.pl, by uzyskać dostęp do plików z asortymentem oferowanym przez Lucky Star Polska - nowegumy.pl.

2. Po otrzymaniu pliku z dostępem skontaktuj się z naszym działem handlowym, który przedstawi Ci warunki wdrożenia integracji z hurtownią Lucky Star Polska - nowegumy.pl w Twoim Sellasist. Koszt podpięcia integracji w zależności od hurtowni jest jednorazową równowartością abonamentu za utrzymanie integracji z hurtownią Lucky Star Polska - nowegumy.pl.

3. Czas realizacji zlecenia integracji z hurtownią Lucky Star Polska - nowegumy.pl wynosi do 10 dni roboczych, ponieważ musimy dokonać bezbłędnej synchronizacji po połączeniu API z Twoim Sellasist.

4. Po dokonaniu integracji przesyłamy dokładną instrukcję konfiguracji, którą znajdziesz również pod tym linkiem.

Poznaj korzyści współpracy z hurtownią Lucky Star Polska - nowegumy.pl przez Sellasist

 • Automatyczne dodawanie i aktualizowanie produktów.

  Produkty podczas importu są automatycznie dodawane wraz z ich kategoriami oraz atrybutami, które zostaną automatycznie przypisane bądź stworzone. Podczas kolejnych aktualizacji dodawane są nowe towary wraz z brakującymi kategoriami. Możesz wybrać kategorie z hurtowni Lucky Star Polska - nowegumy.pl, z których asortyment ma zostać pobrany do Sellasista.

 • Ustawienie marży do ceny sprzedaży.

  W prosty sposób ustawisz i narzucisz własną marżę, wskazując procentowo jej wysokość. Sellasist może automatycznie doliczyć marżę do cen w całym asortymencie. Możesz zmieniać jej wartość w zależności od ceny i kategorii produktu. Np. możliwe jest ustawienie marży 15%, gdy cena produktu wynosi od 50 do 100 zł i marży 30%, gdy cena waha się w przedziale 101 – 200 zł. System pozwala skonfigurować dowolną ilość progów cenowych.

 • Doliczanie prowizji od sprzedaży Allegro.
  Sellasist może automatycznie doliczać kwotę prowizji obowiązującej w danej kategorii Allegro, dzięki temu koszty prowadzenia sprzedaży w serwisie pokryje Kupujący.
 • Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen

  Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen w oprogramowaniu Sellasist jest w pełni zautomatyzowana, dzięki czemu unikniesz pomyłek. Dodatkowo, dzięki oprogramowaniu Sellasist masz pewność, że korzystasz z najaktualniejszych zdjęć, opisów i cen w ofertach, ponieważ są one przygotowywane i aktualizowane przez hurtownię Lucky Star Polska - nowegumy.pl.

 • Łatwy dostęp do bazy produktowej hurtowni Lucky Star Polska - nowegumy.pl.
  Oszczędzasz czas, ponieważ zdjęcia, opisy i warianty produktów są automatyczne przesyłane do Sellasist i możesz je wykorzystywać, przy wystawianiu ofert w dowolnym kanale sprzedaży.
 • Integracje z wieloma hurtowniami.

  Możesz nawiązać współpracę z wieloma hurtowniami jednocześnie. Dodatkowo możesz ustawić własne reguły wyliczania cen — inne dla każdej zintegrowanej hurtowni. Z opcji masowego wystawiania ofert skorzystasz na dowolnym marketplace.

Zintegruj swój sklep internetowy Shopware z Sellasist

Do Sellasist możesz podłączyć sklep internetowy na oprogramowaniu Shopware. Poprzez integrację sklepu internetowego z Sellasist zintegrujesz:

 • Produkty,
 • Warianty
 • Statusy zamówień,
 • Metody płatności,
 • Producentów,
 • Kategorie.

Zobacz również integrację Lucky Star Polska - nowegumy.pl z innymi systemami:

Lucky Star Polska - nowegumy.pl + Integracja z Marketplace

Lucky Star Polska - nowegumy.pl + Integracja ze Sklepami Internetowymi

Lucky Star Polska - nowegumy.pl + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

Lucky Star Polska - nowegumy.pl + Integracja z Kurierami

Lucky Star Polska - nowegumy.pl + Integracja z Płatnościami

Lucky Star Polska - nowegumy.pl + Pozostałe Integracje