Integracja Lucky Star Polska - nowegumy.pl z Empik Marketplace

Logotyp hurtowni Lucky Star Polska - nowegumy.pl
+
Dzięki oprogramowaniu Sellasist możesz zintegrować swój kanał sprzedaży na Empik Marketplace z dowolną liczbą hurtowni, w tym z Lucky Star Polska - nowegumy.pl! Przez Sellasist wystawisz na Allegro asortyment, który posiada hurtownia Lucky Star Polska - nowegumy.pl. Nie musisz wystawiać poszczególnych ofert ręcznie, automatyzacja pozwala na automatyczne wystawianie nowych produktów ze zintegrowanej hurtowni z Sellasist na Empik Marketplace. Wystarczy, że skonfigurujesz szablon wystawiania ofert Empik Marketplace i zmienisz ustawienia w integracji z hurtownią.

Jakie możliwości zyskasz dzięki integracji hurtowni Lucky Star Polska - nowegumy.pl z Empik Marketplace?

 • Automatyczne wystawianie produktów z hurtowni na Empik Marketplace, w sklepie internetowym oraz innych kanałach sprzedaży.

  Zaimportowany z hurtowni produkt może zostać, po ustawieniu odpowiednich parametrów od razu wystawiony jako oferta Empik Marketplace. Produkt wykorzystuje przy tym wszystkie informacje udostępnione przez hurtownie i dopasowuje je do szablonu opisu oraz parametrów, przypisanych do Empik Marketplace.

 • Aktualizacja stanów magazynowych i cen produktów z hurtowni Lucky Star Polska - nowegumy.pl.

  Stany magazynowe i ceny produktów z hurtowni Lucky Star Polska - nowegumy.pl są aktualizowane i synchronizowane na Empik Marketplace niemal na bieżąco, w zależności od możliwości hurtowni.

 • Import nazw, opisów, zdjęć, kategorii, wariantów oraz parametrów produktów z hurtowni Lucky Star Polska - nowegumy.pl do Sellasist.

  W Sellasist znajdziesz szablon konfiguracji ustawień ofert Empik Marketplace, by ustawić predefiniowane pola wspólne dla wielu wystawianych produktów z hurtowni Lucky Star Polska - nowegumy.pl.

 • Automatyczne zamykanie ofert Empik Marketplace przy braku asortymentu w hurtowni Lucky Star Polska - nowegumy.pl.
 • Możliwość ustawienia minimalnego stanu magazynowego, potrzebnego do wystawienia oferty na Empik Marketplace.

  Przykładowo, produkt z hurtowni pojawi się na Empik Marketplace, jeśli jego stan magazynowy będzie wynosił co najmniej 5 sztuk w hurtowni Lucky Star Polska - nowegumy.pl. Jest to zabezpieczenie przed sytuacją, w której produkt wyprzeda się równolegle do zamówienia złożonego na Empik Marketplace.

 • Modyfikator stanu magazynowego.

  Możesz wprowadzić modyfikacje stanu magazynowego, np. wpisując -2 stan magazynowy będzie zawsze pomniejszony o dwie sztuki w stosunku do tego, co znajduje się w bazie Lucky Star Polska - nowegumy.pl. Dzięki temu zachowasz wyznaczony margines stanu magazynowego.

Realizuj zamówienia szybciej dzięki pełnej automatyzacji!

Łatwa i szybka obsługa wielokanałowej sprzedaży

Pełna kontrola nad magazynem i przepływem towarów

Synchronizacja stanów, opisów i cen produktów

Obsługa hurtowni i sprzedaży w modelu dropshipping

Automatyczne doliczanie marży do cen produktów

Narzędzia ułatwiające towarowanie, księgowanie oraz komunikację

Szybka obsługa wysyłek w magazynie dzięki aplikacji Sellasist WMS

Automatyczne nadawanie przesyłek oraz drukowanie etykiet

Gotowe integracje do prowadzenia biznesu internetowego

Wsparcie techniczne

Integracja z Lucky Star Polska - nowegumy.pl oraz podłączenie konta Empik Marketplace jest bardzo proste. Za pomocą naszych narzędzi dokonasz samodzielnego importu ofert. W każdym momencie możesz skorzystać z pomocy i wsparcia Biura Obsługi Klienta. Cyklicznie prowadzimy również szkolenia online, na których przedstawiamy najnowsze funkcjonalności i pokazujemy, jak obsługiwać Sellasist.

Zintegruj hurtownie Lucky Star Polska - nowegumy.pl z Sellasist

Z Sellasist nie będziesz martwić się o uzupełnienie stanów magazynowych — z pomocą naszego oprogramowania zaimportujesz produkty z hurtowni w bezawaryjny i szybki sposób. Integracja z hurtowniami cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród użytkowników oprogramowania Sellasist. Dzięki podłączeniu hurtowni do Sellasist zyskujesz dodatkowy zewnętrzny magazyn, który jest widoczny w systemie i możesz korzystając z niego wystawiać produkty na marketplace’ach takich jak Allegro, eBay, Amazon.

+180 integracji z hurtowniami do wyboru

W Sellasist masz możliwość integracji Twojego sklepu internetowego z hurtowniami dostępnymi w naszym katalogu, oferującymi produkty z różnych branż. Jeśli hurtownia, z którą chcesz współpracować, nie jest dostępna na naszej stronie — napisz do nas i stworzymy wybraną przez Ciebie integrację. Integracja z hurtownią Lucky Star Polska - nowegumy.pl jest możliwa wyłącznie w abonamencie płatnym.

Jak rozpocząć sprzedaż produktów z hurtowni Lucky Star Polska - nowegumy.pl?

1. Jeśli chcesz zintegrować Sellasist z Lucky Star Polska - nowegumy.pl w pierwszej kolejności należy nawiązać współpracę z hurtownią Lucky Star Polska - nowegumy.pl, by uzyskać dostęp do plików z asortymentem oferowanym przez Lucky Star Polska - nowegumy.pl.

2. Po otrzymaniu pliku z dostępem skontaktuj się z naszym działem handlowym, który przedstawi Ci warunki wdrożenia integracji z hurtownią Lucky Star Polska - nowegumy.pl w Twoim Sellasist. Koszt podpięcia integracji w zależności od hurtowni jest jednorazową równowartością abonamentu za utrzymanie integracji z hurtownią Lucky Star Polska - nowegumy.pl.

3. Czas realizacji zlecenia integracji z hurtownią Lucky Star Polska - nowegumy.pl wynosi do 10 dni roboczych, ponieważ musimy dokonać bezbłędnej synchronizacji po połączeniu API z Twoim Sellasist.

4. Po dokonaniu integracji przesyłamy dokładną instrukcję konfiguracji, którą znajdziesz również pod tym linkiem.

Poznaj korzyści współpracy z hurtownią Lucky Star Polska - nowegumy.pl przez Sellasist

 • Automatyczne dodawanie i aktualizowanie produktów.

  Produkty podczas importu są automatycznie dodawane wraz z ich kategoriami oraz atrybutami, które zostaną automatycznie przypisane bądź stworzone. Podczas kolejnych aktualizacji dodawane są nowe towary wraz z brakującymi kategoriami. Możesz wybrać kategorie z hurtowni Lucky Star Polska - nowegumy.pl, z których asortyment ma zostać pobrany do Sellasista.

 • Ustawienie marży do ceny sprzedaży.

  W prosty sposób ustawisz i narzucisz własną marżę, wskazując procentowo jej wysokość. Sellasist może automatycznie doliczyć marżę do cen w całym asortymencie. Możesz zmieniać jej wartość w zależności od ceny i kategorii produktu. Np. możliwe jest ustawienie marży 15%, gdy cena produktu wynosi od 50 do 100 zł i marży 30%, gdy cena waha się w przedziale 101 – 200 zł. System pozwala skonfigurować dowolną ilość progów cenowych.

 • Doliczanie prowizji od sprzedaży Allegro.
  Sellasist może automatycznie doliczać kwotę prowizji obowiązującej w danej kategorii Allegro, dzięki temu koszty prowadzenia sprzedaży w serwisie pokryje Kupujący.
 • Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen

  Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen w oprogramowaniu Sellasist jest w pełni zautomatyzowana, dzięki czemu unikniesz pomyłek. Dodatkowo, dzięki oprogramowaniu Sellasist masz pewność, że korzystasz z najaktualniejszych zdjęć, opisów i cen w ofertach, ponieważ są one przygotowywane i aktualizowane przez hurtownię Lucky Star Polska - nowegumy.pl.

 • Łatwy dostęp do bazy produktowej hurtowni Lucky Star Polska - nowegumy.pl.
  Oszczędzasz czas, ponieważ zdjęcia, opisy i warianty produktów są automatyczne przesyłane do Sellasist i możesz je wykorzystywać, przy wystawianiu ofert w dowolnym kanale sprzedaży.
 • Integracje z wieloma hurtowniami.

  Możesz nawiązać współpracę z wieloma hurtowniami jednocześnie. Dodatkowo możesz ustawić własne reguły wyliczania cen — inne dla każdej zintegrowanej hurtowni. Z opcji masowego wystawiania ofert skorzystasz na dowolnym marketplace.

W jaki sposób będzie wyglądała integracja Empik Marketplace z Sellasist?

Sellasist zintegrowany jest z drukarkami fiskalnymi, systemami ERP, kurierami i szybkimi płatnościami, dzięki czemu wygodnie możesz zarządzać zamówieniami pochodzącymi z Empik Marketplace. Sellasist gwarantuje Ci narzędzia do kompleksowej, automatycznej obsługi wielokanałowej sprzedaży. Do Sellasist możesz podłączyć dowolną liczbę sklepów internetowych oraz platform handlowych, co pozwoli Ci na realizowanie strategii omnichannel w jednym miejscu. Gwarantujemy pełną automatyzację pracy przy zarządzaniu asortymentem, w trakcie procesu realizacji zamówień pochodzących z Empik Marketplace oraz wystawianiu ofert Empik Marketplace.

Co zyskujesz dzięki integracji Empik Marketplace z Sellasist?

 • Nowe możliwości sprzedaży.
 • Szybszą obsługę zamówień.
 • Większą efektywność sprzedaży.
 • Bezbłędną realizację zamówień.
 • Kontrolę nad wystawianiem ofert.
 • Oszczędność środków finansowych.
 • Większą widoczność ofert w marketplace.
 • Omnichannel dostosowany do Twoich potrzeb.
 • Lepszą komunikację z klientami Empik Marketplace.
 • Pełen pakiet narzędzi do obsługi wielokanałowej sprzedaży.

Zobacz również integrację Lucky Star Polska - nowegumy.pl z innymi systemami:

Lucky Star Polska - nowegumy.pl + Integracja z Marketplace

Lucky Star Polska - nowegumy.pl + Integracja ze Sklepami Internetowymi

Lucky Star Polska - nowegumy.pl + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

Lucky Star Polska - nowegumy.pl + Integracja z Kurierami

Lucky Star Polska - nowegumy.pl + Integracja z Płatnościami

Lucky Star Polska - nowegumy.pl + Pozostałe Integracje