Integracja Marini z Subiekt Nexo PRO

Logotyp hurtowni Marini
+
Prowadzisz księgowość, a także posiadasz magazyn w programie Subiekt Nexo PRO? Chciałbyś pozyskiwać produkty z hurtowni Marini? Dzięki oprogramowaniu Sellasist możesz zarządzać stanami magazynowymi w systemie Subiekt Nexo PRO oraz pobierać produkty z hurtowni Marini i wystawiać je na Allegro, eBay, Amazon, Arena.pl, OLX, Shopee lub w dowolnym sklepie internetowym, który podłączysz do Sellasist. Sellasist pozwoli Ci na kompleksowe zarządzanie sprzedażą oraz finansami Twojej firmy. Zacznij optymalizować swoją firmę i połącz hurtownię Marini z programem magazynowo-księgowym Subiekt Nexo PRO w Sellasist!

Jakie możliwości zyskasz dzięki integracji Subiekt Nexo PRO z Marini w Sellasist?

 • Zarządzanie stanami magazynowymi, cenami i opisami produktów pobranych z hurtowni Marini i programu Subiekt Nexo PRO.
 • Obsługa wielu źródeł pochodzenia produktów w jednym magazynie.
 • Możliwość tworzenia wielu magazynów w Sellasist.
 • Przesyłanie szczegółowych danych o produktach tj. nazwa, EAN, zdjęcia, opisy itd. z hurtowni oraz Subiekt Nexo PRO do Sellasist.
 • Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen pomiędzy hurtownią, Subiekt Nexo PRO i Sellasist.
  Synchronizacja odbywa się tak często, jak umożliwia to API danej hurtowni.
 • Możliwość automatycznego wystawienia produktów pochodzących z hurtowni Marini na Allegro, OLX, eBay, Arena, Amazon i Shopee.
 • Możliwość integracji Sellasist z dowolnym oprogramowaniem sklepu internetowego.
 • Przesyłanie zautomatyzowanych powiadomień e-mail i SMS do klientów.
 • Synchronizacja pomiędzy programem Subiekt Nexo PRO, hurtownią Marini a Sellasist statusów zamówień.
 • Wygodna, bezawaryjna realizacja zamówień.
 • Zarządzanie w Sellasist łańcuchem dostaw z magazynu hurtowni Marini.

  Wszystkie procesy magazynowe możesz wykonać przy pomocy smartfonu, tabletu bądź skanera kodów kreskowych, co znacznie przyspieszy kompletowanie i pakowanie zamówień oraz automatycznie zarządza statusami i dokumentami, minimalizując ryzyko ewentualnych pomyłek oraz komplementując dane w Sellasist.

 • Tryb zbierania i pakowania zamówień.
  Wszystkie procesy magazynowe możesz wykonać przy pomocy smartfonu, tabletu bądź skanera kodów kreskowych, co znacznie przyspieszy kompletowanie i pakowanie zamówień oraz automatycznie zarządza statusami i dokumentami, minimalizując ryzyko ewentualnych pomyłek oraz komplementując dane w Sellasist.
 • Automatyzacja powtarzających się w Twojej firmie czynności.

Realizuj zamówienia szybciej dzięki pełnej automatyzacji!

Łatwa i szybka obsługa wielokanałowej sprzedaży

Pełna kontrola nad magazynem i przepływem towarów

Synchronizacja stanów, opisów i cen produktów

Obsługa hurtowni i sprzedaży w modelu dropshipping

Automatyczne doliczanie marży do cen produktów

Narzędzia ułatwiające towarowanie, księgowanie oraz komunikację

Szybka obsługa wysyłek w magazynie dzięki aplikacji Sellasist WMS

Automatyczne nadawanie przesyłek oraz drukowanie etykiet

Gotowe integracje do prowadzenia biznesu internetowego

Wsparcie techniczne

Integracja z Marini oraz podłączenie Subiekt Nexo PRO jest bardzo proste. Za pomocą naszych narzędzi dokonasz samodzielnego importu ofert. W każdym momencie możesz skorzystać z pomocy i wsparcia Biura Obsługi Klienta. Cyklicznie prowadzimy również szkolenia online, na których przedstawiamy najnowsze funkcjonalności i pokazujemy, jak obsługiwać Sellasist.

Zintegruj hurtownie Marini z Sellasist

Z Sellasist nie będziesz martwić się o uzupełnienie stanów magazynowych — z pomocą naszego oprogramowania zaimportujesz produkty z hurtowni w bezawaryjny i szybki sposób. Integracja z hurtowniami cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród użytkowników oprogramowania Sellasist. Dzięki podłączeniu hurtowni do Sellasist zyskujesz dodatkowy zewnętrzny magazyn, który jest widoczny w systemie i możesz korzystając z niego wystawiać produkty na marketplace’ach takich jak Allegro, eBay, Amazon.

+180 integracji z hurtowniami do wyboru

W Sellasist masz możliwość integracji Twojego sklepu internetowego z hurtowniami dostępnymi w naszym katalogu, oferującymi produkty z różnych branż. Jeśli hurtownia, z którą chcesz współpracować, nie jest dostępna na naszej stronie — napisz do nas i stworzymy wybraną przez Ciebie integrację. Integracja z hurtownią Marini jest możliwa wyłącznie w abonamencie płatnym.

Jak rozpocząć sprzedaż produktów z hurtowni Marini?

1. Jeśli chcesz zintegrować Sellasist z Marini w pierwszej kolejności należy nawiązać współpracę z hurtownią Marini, by uzyskać dostęp do plików z asortymentem oferowanym przez Marini.

2. Po otrzymaniu pliku z dostępem skontaktuj się z naszym działem handlowym, który przedstawi Ci warunki wdrożenia integracji z hurtownią Marini w Twoim Sellasist. Koszt podpięcia integracji w zależności od hurtowni jest jednorazową równowartością abonamentu za utrzymanie integracji z hurtownią Marini.

3. Czas realizacji zlecenia integracji z hurtownią Marini wynosi do 10 dni roboczych, ponieważ musimy dokonać bezbłędnej synchronizacji po połączeniu API z Twoim Sellasist.

4. Po dokonaniu integracji przesyłamy dokładną instrukcję konfiguracji, którą znajdziesz również pod tym linkiem.

Poznaj korzyści współpracy z hurtownią Marini przez Sellasist

 • Automatyczne dodawanie i aktualizowanie produktów.

  Produkty podczas importu są automatycznie dodawane wraz z ich kategoriami oraz atrybutami, które zostaną automatycznie przypisane bądź stworzone. Podczas kolejnych aktualizacji dodawane są nowe towary wraz z brakującymi kategoriami. Możesz wybrać kategorie z hurtowni Marini, z których asortyment ma zostać pobrany do Sellasista.

 • Ustawienie marży do ceny sprzedaży.

  W prosty sposób ustawisz i narzucisz własną marżę, wskazując procentowo jej wysokość. Sellasist może automatycznie doliczyć marżę do cen w całym asortymencie. Możesz zmieniać jej wartość w zależności od ceny i kategorii produktu. Np. możliwe jest ustawienie marży 15%, gdy cena produktu wynosi od 50 do 100 zł i marży 30%, gdy cena waha się w przedziale 101 – 200 zł. System pozwala skonfigurować dowolną ilość progów cenowych.

 • Doliczanie prowizji od sprzedaży Allegro.
  Sellasist może automatycznie doliczać kwotę prowizji obowiązującej w danej kategorii Allegro, dzięki temu koszty prowadzenia sprzedaży w serwisie pokryje Kupujący.
 • Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen

  Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen w oprogramowaniu Sellasist jest w pełni zautomatyzowana, dzięki czemu unikniesz pomyłek. Dodatkowo, dzięki oprogramowaniu Sellasist masz pewność, że korzystasz z najaktualniejszych zdjęć, opisów i cen w ofertach, ponieważ są one przygotowywane i aktualizowane przez hurtownię Marini.

 • Łatwy dostęp do bazy produktowej hurtowni Marini.
  Oszczędzasz czas, ponieważ zdjęcia, opisy i warianty produktów są automatyczne przesyłane do Sellasist i możesz je wykorzystywać, przy wystawianiu ofert w dowolnym kanale sprzedaży.
 • Integracje z wieloma hurtowniami.

  Możesz nawiązać współpracę z wieloma hurtowniami jednocześnie. Dodatkowo możesz ustawić własne reguły wyliczania cen — inne dla każdej zintegrowanej hurtowni. Z opcji masowego wystawiania ofert skorzystasz na dowolnym marketplace.

Zautomatyzuj sprzedaż i obsługę zamówień!

Jeśli korzystasz z zewnętrznego programu magazynowo-handlowego możesz zintegrować go z Sellasist, aby zautomatyzować proces przekazywania zamówień. Zamówienia spływające do Sellasist są wysyłane automatycznie wraz ze wszystkimi informacjami do Subiekt Nexo PRO. Dwukierunkowa integracja pozwala na szybki import produktów z Subiekt Nexo PRO do Sellasist, a następnie wystawianie ich w Twoich sklepach internetowych, na Allegro, Amazon lub innej dowolnej platformie sprzedażowej. Pełna synchronizacja danych między Sellasist, a Subiekt Nexo PRO umożliwia aktualizację cen i stanów magazynowych produktów na bieżąco. Dzięki integracji Subiekt Nexo PRO z Sellasist możesz poprawić jakość obsługi klienta i sprawić, że prowadzenie firmy będzie dla Ciebie o wiele prostsze.

Dwukierunkowa integracja Sellasist z Subiekt Nexo PRO

 • Import i eksport produktów wraz ze wszystkimi danymi: opisy, zdjęcia, kody EAN itd.
 • Obsługa wielowariantowych produktów, np. rozmiary, kolory.
 • Import i eksport kategorii - obsługa automatycznego tworzenia kategorii produktów wraz z wieloma poziomami podkategorii.
 • Import klientów do bazy kontrahentów Subiekt Nexo PRO.
 • Definiowanie zniżek dla grup klientów lub pojedynczych kontrahentów.
 • Przesyłanie zamówień do programu magazynowego oraz aktualizowanie statusów.
 • Przekazywanie danych płatnika oraz danych adresowych dla dostawy.
 • Synchronizacja danych (informacje o produktach, ceny, stany magazynowe) bez obciążania łącza.
 • Sumowanie stanów z kilku magazynów.

Jakie możliwości zyskasz dzięki integracji Subiekt Nexo PRO z Sellasist?

 • Bezpieczny import danych.
  Import zamówień i danych osobowych klientów zapisanych w Sellasist do Subiekt Nexo PRO. Produkty wraz z kategoriami zostają automatycznie uzupełnione w Subiekt Nexo PRO, również w momencie gdy produkt pojawi się pierwszy raz w zamówieniu.
 • Bezpieczny eksport danych.
  Dotyczy: eksportu informacji o produktach (EAN, ID, symbol, nazwa, kod dostawcy, opis), a także ich wariantów; obsługi automatycznego tworzenia kategorii i podkategorii produktów; obsługi automatycznego tworzenia producentów. Eksport produktów z Subiekt Nexo PRO do Sellasist pozwala na automatyczne dodanie nowych produktów do asortymentu Sellasist po dodaniu ich w Subiekt Nexo PRO.
 • Bezpieczny import zamówień.

  Integracja z Subiekt Nexo PRO pozwala na importowanie zamówień oraz danych adresowych klientów do Subiekt Nexo PRO. Z Sellasist przekazywane są dane płatnika oraz dane adresowe do dostawy.

 • Synchronizacja produktów oraz informacji o produktach.

  Synchronizacja odbywa się na zasadzie powiązania ze sobą odpowiadających sobie pól w Sellasist i Subiekt Nexo PRO. Wymiana informacji z Sellasist jest zabezpieczona kluczem autoryzacyjnym z wykorzystaniem protokołu SSL. Nie musisz się martwić o obciążenie łącza podczas częstych synchronizacji danych, mechanizm aktualizacji nie wpływa na prędkość działania oprogramowania.

 • Automatyczne dodawanie nowych produktów.

  Dwukierunkowa integracja zapewnia automatyczne dodawanie nowych produktów do Sellasist po dodaniu ich w Subiekt Nexo PRO i po odpowiednim skonfigurowaniu parametrów eksportu, a także automatyczne uzupełnienie nowych produktów w Subiekt Nexo PRO po wcześniejszym ich dodaniu do Sellasist.

 • Aktualizacja stanów magazynowych i cen z wybranego cennika.

  Stany magazynowe są aktualizowane wraz z informacjami o zamówieniu, dzięki temu unikniesz błędów przy wystawianiu ofert na inne kanały sprzedaży.

 • Zwiększenie jakości i efektywności pracy.

  Zapewnienie monitoringu stanów magazynowych oraz swobodnego, automatycznego przepływu informacji pomiędzy oprogramowaniem a systemem magazynowo-handlowym.

 • Pełny dostęp do automatyzacji oferowanej przez Sellasist.

  Funkcje automatyzacji, wbudowane w Sellasist pomogą Ci usprawnić proces obsługi sprzedaży i realizacji zamówień! Automatyczne zarządzanie stanami magazynowymi, automatyczne wystawianie ofert na Allegro, automatyczne doliczanie marży do produktów oraz prowizji Allegro, automatyczne powiadomienia wysyłane klientowi po zmianie statusu zamówienia, automatyczne nadawanie przesyłek, automatyczna zmiana statusu zamówienia po otrzymaniu płatności od klienta, automatyczna obsługa wariantów i parametrów produktów, autoresponder wiadomości oraz dyskusji Allegro, automatyczne wysłanie faktury e-mailem, i wiele wiele innych, z których możesz zacząć korzystać już dzisiaj!

 • Tryb zbierania i pakowania zamówień w autorskiej aplikacji.

  Naszym klientom oferujemy dostęp do aplikacji, obsługiwanej przez kolektory i smartfony, dzięki której za pomocą skanera zbierzesz i spakujesz produkty z zamówień złożonych w dowolnym kanale sprzedaży. System zapamiętuje lokalizacje produktów w magazynie, co pozwala mu na wyznaczenie zoptymalizowanej ścieżki zbierania zamówień. W trybie pakowania, po zeskanowaniu ostatniego produktu z zamówienia, automatycznie zostaje wydrukowany dokument handlowy oraz list przewozowy, wygenerowany z danych klienta. Paragon lub faktura dzięki możliwości integracji z programem Subiekt Nexo PRO mogą zostać wydrukowane automatycznie i bezprzewodowo bezpośrednio z drukarki fiskalnej podłączonej do Subiekt Nexo PRO. Aplikacja pozwala zredukować czas poświęcany na obsługę zamówień oraz zminimalizować liczbę pomyłek, które mogą się wydarzyć podczas realizacji zamówień.

Ustal termin integracji Subiekt Nexo PRO z Sellasist

W celu uruchomienia integracji z ERP uprzejmie prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem handlowym. Wdrożenie integracji wymaga indywidualnego przygotowania oraz ustalenia terminu implementacji Subiekt Nexo PRO w Sellasist.

Zobacz również integrację Marini z innymi systemami:

Marini + Integracja z Marketplace

Marini + Integracja ze Sklepami Internetowymi

Marini + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

Marini + Integracja z Kurierami

Marini + Integracja z Płatnościami

Marini + Pozostałe Integracje