Integracja z Allegro.pl

Integracja z Allegro.pl

Sellasist oferuje pełną, dwustronną integrację z Allegro.pl. Zamówienia, stany magazynowe, opisy, szablony cenników oraz inne informacje przekazywane są według pełnych możliwości API Allegro.  Również w kwestii importu oraz eksportu wystawionych ofert.

Dzięki integracji z Allegro wystawiasz swoje produkty z jednego wspólnego magazynu, także w różnych wariantach. Z różnych kont Allegro, korzystając przy tym ze wspólnych stanów magazynowych synchronizowanych na bieżąco. Nie stanowi to problemu, ani dla używania różnych szablonów ofert, ani dla różnych cen, opisów lub zdjęć dla każdego z kont.

Sellasist znacznie ułatwi Twoją pracę pomagając w Twojej sprzedaży internetowej na tyle, na ile tego potrzebujesz. Moduł automatyzacji zajmie się takimi zadaniami jakie mu wyznaczysz i będzie je wykonywał samodzielnie w momencie kiedy spełnione zostaną wyznaczone przez Ciebie warunki.

Aktualizacja i synchronizacja stanów magazynowych produktów oraz różnych ich wariantów - po zakupie stan magazynowy aktualizuje się we wszystkich kanałach sprzedaży niemal natychmiast. Jeżeli jest to ostatnia sztuka produktu, Sellasist sam zakończy ofertę i wznowi ją dopiero po uzupełnieniu stanu magazynowego. Jeżeli więc klient zrezygnuje z zamówienia, a Ty je anulujesz, dodatni stan magazynowy znów pojawi się w produkcie, a Sellasist automatycznie wznowi jego ofertę na Allegro. Oszczędzasz swój czas, który wcześniej był niezbędny na mozolne wystawianie i wznawianie ofert! Teraz możesz poświęcić go realizacji składanych zamówień lub reklamowaniu swojej oferty.

Warianty produktów - możesz tworzyć posiadające wiele cech warianty kombinacyjne np. sprzedając koszulki, możesz przygotować warianty łączące różne kolory z rozmiarami, a także długością rękawa czy materiałem.

Takie rozwiązanie znacznie poprawia wygodę pracy z integracją Allegro.pl

Funkcje modułu integracji
Automatyczne synchronizacje danych umożliwiające ich aktualizację w aktywnych ofertach Dwustronna synchronizacja stanów magazynowych Możliwość globalnego ustawiania parametrów dla całej kategorii produktów Automatyczne wznawianie ofert wg. wybranych ustawień Możliwość tworzenia dodatkowych pól danych zawierających wspólne informacje dla produktów
Możliwość łączenia zamówień pochodzących od tego samego klienta jeżeli ich status to Nowe Wybór informacji, które mają być synchronizowane dla danej oferty Możliwość importu aukcji Allegro do Sellasist  Ustawienia dla osobnych cen odpowiadających kanałom sprzedaży Masowe uzupełnianie parametrów Allegro
Najważniejsze funkcje integracji z Allegro to:
 • Możliwość pobrania, importu wszystkich aukcji Allegro do Sellasist.
  Do Sellasist pobierzesz w postaci produktów wszystkie swoje oferty wystawione na Allegro. Możesz zaimportować produkty z wielu kont Allegro.
 • Masowe wystawianie aukcji.
  Nie tylko hurtowo wystawisz swoje oferty ale i zaplanujesz ich wystawienie w wybranym dniu i godzinie.
 • Automatyczne wznawianie aukcji po uzupełnieniu stanu magazynowego produktu.
  Sellasist automatycznie wystawi dla Ciebie aukcje ponownie po ich zakończeniu jeżeli stan magazynowy produktu zostanie uzupełniony, a oferta została wcześniej wystawiona z opcją wznawiaj do wyczerpania zapasów.
 • Dodawanie zdjęć do aukcji prosto z dysku.
  Skorzystaj z usługi hostingowej Fotolister i dodawaj swoje zdjęcia bez potrzeby hostowania ich na osobnym serwerze FTP, wgraj zdjęcia bezpośrednio z komputera.
 • Przypisywanie różnych zdjęć dla różnych kanałów sprzedaży, kont Allegro, eBay, Arena.pl, Amazon oraz sklepów internetowych.
  Dzięki tej funkcji wystawisz bardziej zróżnicowane oferty, bez potrzeby wgrywania obrazków za każdym razem podczas wystawiania aukcji. Wystarczy, że wybierzesz tylko, które z obrazków będą używane na wybranym kanale sprzedaży.
 • Wystawianie aukcji Allegro z produktu zamieszczonego w asortymencie.
  Bez potrzeby tworzenia i szykowania aukcji dla każdego z produktów osobno. Po prostu wybierz produkt umieszczony wcześniej w asortymencie, a przy wystawianiu wybierz odpowiednie szablonu stworzone wcześniej. Wszystkie informacje, dzięki zmiennym, uzupełnią się w szablonie o informacje zawarte w karcie wystawianego produktu.
 • Sprawdzanie opłat za wystawianie aukcji Allegro.
  Podsumowanie opłaty Allegro za wystawienie danej oferty wyświetlane jest w trakcie umieszczania jej na Allegro.
 • Specyficzne parametry dla przedmiotów w zależności od kategorii.
  Zupełnie jak na Allegro - w Sellasist znajdziesz wszelkie możliwe ustawień pozwalające na jak najkorzystniejsze wystawienie przedmiotu z pełną listą informacji. Parametry możesz nie tylko zdefiniować dla każdego z produktów osobno ale i globalnie dla całej kategorii.
 • Obsługa wielu kont Allegro jednocześnie.
  Posiadasz wiele kont Allegro? W Sellasist z jednego miejsca obsłużysz wszystkie swoje zamówienia. Dzięki Sellasist możesz także ustawić w jakiej cenie produkt zostanie wystawiony na jednym koncie Allegro, a w jakiej na drugim. Możesz także przypisać wybrane obrazki produktu wystawiane z jednego konta oraz te, które mają być widoczne na kolejnych.
 • Edytor szablonów opisów ofert Allegro.
  W prosty i szybki sposób wprowadzisz zmiany do swojego szablonu Allegro, a także zaktualizujesz te informacje w ofertach już wystawionych.
 • Masowe działania na liście ofert i produktów
  Zaznacz dowolną liczbę ofert, aby wystawić je, wznowić ponownie lub zakończyć.
 • Możliwość tworzenia dodatkowych pól danych oraz zmiennych wstawianych do szablonu opisu oferty.
  Zdefiniuj własne zmienne w szablonach opisów Allegro i podmieniaj je na własne ze stworzonych specjalnie do tego celu pól danych w których umieścisz dowolne informacje.  
 • Możliwość wyświetlenia miniaturek produktów w liście ofert i zamówień znacznie ułatwia rozeznanie w asortymencie.

Sellasist.pl jest abonamentowym oprogramowaniem przeznaczonym do wielokanałowej sprzedaży na Allegro, eBay oraz na wielu innych kanałach sprzedaży. Manager sprzedaży Sellasist umożliwia także integrację z hurtowniami na zasadzie importu i stałych, regularnych aktualizacji stanów magazynowych, cen oraz zdjęć produktów. Dzięki temu oszczędzisz swój czas i pieniądze. Oprogramowanie Sellasist znacznie ułatwia pracę sprzedawców internetowych, ponieważ całą sprzedażą zarządzać można w jednym miejscu. Sellasist pozwala na zarządzanie zamówieniami z załączoną korespondencją e-mail, zamówieniami z Allegro, eBay, Amazon, Arena.pl, a także wszelkimi płatnościami, fakturami oraz wysyłkami. Sprawdź więcej możliwości oprogramowania na stronie Sellasist.pl.

Rozbudowany panel sprzedawcy pozwoli pobrać Twoje zamówienia z Allegro oraz wystawić aukcję. Szybko i sprawnie zrealizujesz swoje zamówienia automatyzując powtarzające się procesy. Stworzysz aukcję w edytorze wizualnym, bądź masowo zmienisz treści opisów w aktywnych ofertach. Sellasist poprawi wygląd Twoich aukcji i pokaże ich statystyki pozwalające wpłynąć na ich efektywność.


Wygodne ułatwienia:
 • Pobieranie Aukcji oraz zamówień z wielu kont Allegro na raz.
 • Tworzenie, zapisywanie i edycja szablonów ofert i aktualizowanie z nich aktywnych ofert.
 • Wystawianie ofert pojedynczo z karty produktu lub masowo z list asortymentu.
 • Nieograniczona baza zapisanych szablonów.
 • Wygodna integracja z Sendego.pl.
 • Możliwość tworzenia własnych szablonów Ustawień, Opisów, Parametrów, Cenników Dostaw i Usług dodatkowych w Allegro.
 • Klient poczty ze skojarzeniami do zamówień.
 • Mapowanie rodzajów płatności i dostaw.
 • Statystyki ofert pobierane z Allegro.
 • Powiadomienia e
 • mail i SMS zarówno dla sprzedawcy jak i kupującego.
 • Integracja z innymi kanałami sprzedaży tj. Amazon, eBay oraz Arena.pl.
 • Masowe i automatyczne wystawianie aukcji.
 • Synchronizacja stanów magazynowych między wszystkimi kanałami sprzedaży.
 • Synchronizacja cen, opisów, parametrów itp.
 • Automatyczne wznawianie ofert po ich zakończeniu lub po uzupełnieniu stanu magazynowego.
 • Obsługa zmiennych w szablonach opisów aukcji.
 • Obsługa niestandardowych pól danych z możliwością wykorzystania ich zmiennych w szablonach aukcji.
 • Archiwum zakończonych ofert.