Integracja z Czater.pl

Livechat od Czater.pl zachęca potencjalnych klientów odwiedzających sklep internetowy do bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą. Takie działanie pozytywnie wpływa na sprzedaż i pozwala zbudować lepszą relację z klientami, którzy dzięki temu chętniej wrócą do Twojego sklepu. Aby maksymalnie ułatwić proces rejestracji oraz implementacji chatu w sklepach założonych w oprogramowaniu Sellingo.pl, wraz z Czater.pl podjęliśmy współpracę pozwalającą na jego łatwą aktywację.

Jak włączyć w sklepie Sellingo czat z serwisu czater.pl?

Czym jest Livechat od Chater.pl?

Livechat to dynamiczny widget komunikacyjny, który łatwo umieścisz na stronie Twojego sklepu internetowego. Przy jego użyciu możesz znacząco ułatwić kontakt swoim klientom i potencjalnym klientom z członkami twojej firmy, pomocą techniczną czy handlowcami. 

Livechat to okienko pop-up umożliwiające rozpoczęcie chatu na żywo między użytkownikami strony a obsługą sklepu online. Dzięki wdrożeniu tego rozwiązania Twoi klienci zyskają narzędzie do komunikacji, które przyczyni się do jeszcze większej wygody, szybkości oraz przyjemności korzystania z Twojej strony internetowej.

W rezultacie Ty zyskasz więcej sposobów na zaangażowanie użytkowników, kreowanie pozytywnych doświadczeń, budowanie zaufania i lojalności, co przyczyni się do zwiększenia sprzedaży w długofalowej perspektywie!

Co możesz ulepszyć dzięki wdrożeniu Livechatu?

 

Sprzedaż – m.in. spadek porzuconych koszyków!

 

Marketing – m.in. więcej pozytywnych opinii w social mediach!

 

Obsługa klienta – m.in. oszczędność i automatyzacja!

 

Jak umieścić Liveczat w witrynie Twojego sklepu na Sellingo.pl?

Podjęliśmy współpracę z Czater.pl, co umożliwia łatwą aktywację i dostosowanie kolorystyki chatu za pomocą jednego przycisku.

Jeśli korzystasz z Sellingo.pl, nie musisz już zakładać osobnego konta na Czater.pl. Wystarczy, że aktywujesz chat bezpośrednio w panelu administracyjnym swojego sklepu, a okno czatu pojawi się automatycznie na Twojej stronie internetowej.

Skorzystaj z przygotowanego przez nas samouczka i uruchom tę usługę w zaledwie kilka chwil w Twoim sklepie internetowym: 

Zobacz również integrację Czater.pl z innymi systemami:

Czater.pl + Integracja z Marketplace

Czater.pl + Integracja ze Sklepami Internetowymi

Czater.pl + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

Czater.pl + Integracja z Kurierami

Czater.pl + Integracja z Płatnościami

Czater.pl + Integracja z Hurtowniami