Integracja z hurtownią LEAN Toys

Logotyp hurtowni LEAN Toys

LEAN Toys to hurtownia zabawek, w której zakupu może dokonać zarówno klient B2B, jak i B2C. Produkty, które oferuje firma są skierowane do dzieci we wszystkich kategoriach wiekowych oraz posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Selekcjonowane pozycje skupiają się rozrywce, która uczy.

Dzięki temu zabawki wspierają rozwój motoryczny i umysłowy przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych, wywołując uśmiech na ich twarzach. Szeroki asortyment hurtowni zabawek idzie w parze z wysoką dostępnością produktów. Klient znajdzie tu m.in. zabawki, przyrządy do nauki chodzenia, samochody i motory akumulatorowe, gry do nauki angielskiego, a tajże drewniane domki i plastikowe pistolety.

 

Możliwości integracji Sellasist
z hurtownią LEAN Toys

Sellasist umożliwia łatwą i szybką obsługę asortymentu z hurtowni. Dzięki funkcjom zapewnionym przez integrację możesz skutecznie prowadzić wielokanałową sprzedaż.

Wystawianie produktów z hurtowni
na marketplace

Proste wystawianie produktów na Allegro, eBay, Shopee, Empik Marketplace czy Arena.pl.

Synchronizacja stanów magazynowych
i cen produktów

Synchronizacja danych nawet co 30 minut, jeśli hurtownia ma taką możliwość.

Automatyczne wystawianie
i zamykanie ofert Allegro

Zarządzanie ofertami na podstawie stanów magazynowych hurtowni.

Obsługa sklepów internetowych

Personalizacja współpracy z hurtownią i przystosowanie pracy do funkcjonowania Twojego sklepu internetowego w Sellasist.

Automatyczne doliczanie prowizji Allegro

Brak dodatkowych kosztów automatycznego wystawiania produktów z hurtowni na Allegro z ceną podniesioną o kwotę prowizji za sprzedaż.

Przesyłanie zamówień do hurtowni

Umożliwienie przesłania konkretnych zamówień pod e-mail hurtowni, dzięki zastosowaniu funkcji masowej.
 

Poznaj korzyści współpracy z hurtownią
LEAN Toys przez Sellasist

 

Automatyczne dodawanie
i aktualizowanie produktów

Produkty podczas importu są automatycznie dodawane wraz z ich kategoriami oraz atrybutami, które zostaną automatycznie przypisane bądź stworzone w Sellasist. Podczas kolejnych aktualizacji dodawane są nowe towary wraz z brakującymi kategoriami. Możesz wybrać kategorie z hurtowni LEAN Toys, z których asortyment ma zostać pobrany do Sellasist.

Ustawienie marży od ceny sprzedaży

W prosty sposób ustawisz i narzucisz własną marżę, wskazując procentowo jej wysokość w zależności od ceny i kategorii produktu. Sellasist może automatycznie doliczyć marżę do cen w całym asortymencie. Dla przykładu: możliwe jest ustawienie marży 15%, gdy cena produktu wynosi od 50 do 100 zł i marży 30%, gdy cena waha się w przedziale 101-200 zł. System pozwala skonfigurować dowolną ilość progów cenowych.

Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen

Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen w oprogramowaniu Sellasist wyklucza ryzyko pomyłek, gdyż jest w pełni zautomatyzowana. Dodatkowo, dzięki oprogramowaniu Sellasist masz pewność, że korzystasz z najaktualniejszych zdjęć, opisów i cen w ofertach, ponieważ są one przygotowywane i aktualizowane przez hurtownię LEAN Toys.

Łatwy dostęp do bazy produktowej hurtowni
LEAN Toys

Zdjęcia, opisy i warianty produktów są automatycznie przesyłane do Sellasist i możesz je wykorzystywać, przy wystawianiu ofert na różnych kanałach sprzedaży. W ten sposób zaoszczędzisz cenny czas i zoptymalizujesz pracę.

Integracje z wieloma hurtowniami

Możesz nawiązać współpracę z wieloma hurtowniami jednocześnie. Dodatkowo możesz ustawić własne reguły wyliczania cen - inne dla każdej zintegrowanej hurtowni. Z opcji masowego wystawiania ofert skorzystasz na dowolnym marketplace.

Zobacz również integrację LEAN Toys z innymi systemami:

LEAN Toys + Integracja z Marketplace

LEAN Toys + Integracja ze Sklepami Internetowymi

LEAN Toys + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

LEAN Toys + Integracja z Kurierami

LEAN Toys + Integracja z Płatnościami

LEAN Toys + Pozostałe Integracje