Poradnik sprzedawcy

Jak przenieść swoją sprzedaż do Sellasist?

Jak przenieść swoją sprzedaż do Sellasist?

Jesteś posiadaczem e-commerce i chcesz dla swojego biznesu jak najlepiej? Dobrze trafiłeś. Pomożemy Ci go rozwinąć o nowe kanały sprzedaży, zautomatyzować i sprawić, że jego obsługa będzie przyjemniejsza. Jak? Poznaj integrator sprzedaży Sellasist i dowiedz się, co do tej pory Cię omijało.

Rozumiemy obecne wyzwania, z jakimi muszą zmierzyć się przedsiębiorcy. W wielu przypadkach rozpoczynają swoją działalność od tradycyjnego sklepu stacjonarnego, rozszerzając następnie swoją obecność na rynek online poprzez utworzenie sklepu internetowego. Dodatkowo decydują się udostępniać swoje oferty na platformach, takich jak Allegro oraz na kolejnych marketplace’ach, które dynamicznie się rozwijają.

W wyniku tego procesu, w magazynie często pojawia się chaos, a w dokumentacji brakuje kluczowych informacji. Obsługa każdego kanału sprzedażowego wymaga ręcznego zarządzania z różnych miejsc, co nierzadko prowadzi do dezorganizacji i utrudnienia w prowadzeniu efektywnej działalności. Tutaj wkracza Sellasist – innowacyjne oprogramowanie zaprojektowane do integracji i kompleksowego zarządzania wszystkimi aspektami e-commerce. Dzięki niemu zyskujesz centralne miejsce kontroli nad swoją działalnością online, eliminując konieczność obsługi sprzedaży z wielu miejsc.

Poznaj Sellasist 

Sellasist to nasze autorskie oprogramowanie, które wszechstronnie zintegruje wszystkie kanały sprzedażowe Twojego e-commerce, łącznie z obsługą sklepu stacjonarnego. Integrator Sellasist powstał z myślą o stworzeniu dla e-przedsiębiorców swojego rodzaju zaplecza, biura i magazynu e-commerce’owego w jednym miejscu tak, abyś mógł nim zarządzać zawsze i z każdego miejsca, kiedy tylko potrzebujesz.

Oferuj swoim klientom szeroki wybór metod płatności i bramek płatniczych łącznie z płatnościami odroczonymi i ratalnymi. W Sellasist masz dostęp do integracji ze wszystkimi najpopularniejszymi firmami kurierskimi (dostawa na adres, paczkomaty i punkty odbioru). Z Sellasist, Twojemu klientowi nigdy niczego nie zabraknie!

W Sellasist zintegrujesz marketplace’y i sklepy internetowe

Sellasist to ponad 400 integracji dla Twojego e-commerce. Sprzedawaj swoje produkty wielokanałowo na marketplace’ach takich jak Allegro, eBay, ERLI.pl, Empikplace, Arena i wielu innych, łącząc je ze sklepami internetowymi oraz próbuj swoich sił w ekspansji poza granicami kraju! Obsługuj całą sprzedaż w jednym miejscu, aby zaoszczędzić swój czas i pieniądze. 

Zaawansowana dwukierunkowa integracja z platformą Allegro pozwala na automatyczne wystawianie i importowanie ofert. Wystarczy kilka kliknięć, aby masowo przenieść asortyment z Sellasist na Allegro. Automatyzacja dostępna w naszym oprogramowaniu będzie za Ciebie kontrolowała stany magazynowe i zamykała lub wznawiała oferty. Dostępne są także liczne udogodnienia, takie jak analiza cen Allegro czy autoresponder Allegro, które zoptymalizują Twoją pracę i pozwolą na zwiększenie zysków ze sprzedaży.

Sellasist obsłuży nie tylko jedno, ale dowolną liczbę Twoich kont Allegro, pozwalając na indywidualne ustawienia cen, opisów, zdjęć oraz modyfikacje parametrów i terminów dostaw na każdym z kont. W równie prosty sposób pobierzesz oferty Allegro wraz z szablonami i kategoriami do Sellasist. Produkty te możesz masowo wystawiać na inne platformy handlowe takie jak Empik, ERLI.pl czy eBay oraz sklepy internetowe. Dwukierunkowe integracje zapewniają płynne aktualizacje wszystkich informacji o produktach, dlatego nie musisz się obawiać o błędy w ewidencji. Nasza platforma jest liderem w regularnej synchronizacji stanów magazynowych i cen, co gwarantuje, że Twoje dane są zawsze aktualne. Synchronizacja w Sellasist odbywa się niemalże natychmiastowo także pomiędzy Sellasist a zewnętrznymi sklepami internetowymi. 

Hurtownie, dropshipping i omnichannel z Sellasist

Osiągnij skuteczną sprzedaż dzięki połączeniu Sellasist z hurtowniami. Integracja z hurtownią pozwala na zarządzanie asortymentem hurtowni z poziomu Sellasist oraz wystawianie produktów w sklepach internetowych. Produkty, ceny i opisy są importowane i aktualizowane automatycznie. Dzięki pełnej synchronizacji asortymentu hurtowni i kanałów sprzedaży możesz z łatwością stworzyć skuteczny model omnichannel, który odniesie sukces na rynku. Z Sellasist poprowadzisz również sklep oparty na dropshippingu, dzięki integracjom z dziesiątkami hurtowni.

Sellasist to automatyzacja pracy i magazynu!

Oprogramowanie Sellasist to przede wszystkim automatyzacje. Automatyzacja w Sellasist umożliwia efektywne zarządzanie sprzedażą bez konieczności aktywnego udziału ze strony użytkownika. Powierz swoje obowiązki systemowi i doświadcz błyskawicznej realizacji zadań. Funkcje automatyzacji, wbudowane w Sellasist, znacząco usprawnią procesy obsługi sprzedaży i realizowania zamówień. Dzięki nim ograniczysz ryzyko błędów przy wykonywaniu rutynowych, powtarzalnych czynności. Automatyzacja pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas, który możesz skierować na rozwój swojego e-biznesu!

Z Sellasist uporządkujesz czynności rachunkowo-biurowe 

Łatwa i bezpieczna księgowość jest w zasięgu ręki dzięki Sellasist. W naszym oprogramowaniu przeprowadzisz wszystkie procesy związane ze sprzedażą, począwszy od wystawienia ofert, aż po rozliczenie faktur! W Sellasist automatycznie generujesz niezbędne dokumenty, tworzysz pliki JPK, oraz drukujesz wymagane dokumenty sprzedażowe. Jeśli już korzystasz z programu ERP, istnieje możliwość jego integracji z Sellasist, co pozwoli zaoszczędzić czas dzięki automatyzacji!

Zarządzaj magazynem e-commerce z Sellasist WMS

Sellasist WMS to system zarządzania magazynem, który zoptymalizuje i nadzoruje wszystkie związane z nim procesy. Dzięki Sellasist WMS zwiększysz efektywność swojej działalności oraz szybko i bezbłędnie zrealizujesz zamówienia. Moduł ten został dostosowany do pracy w aplikacji, która automatyzuje obsługę magazynu od momentu przyjęcia towaru, aż do wysyłki produktu do klienta.

Dostępne tryby w Sellasist WMS:

 1. Tryb przyjęcia dostawy
 2. Tryb rozlokowania towarów
 3. Tryb zbierania produktów w magazynie
 4. Zbieranie do regału kompletującego
 5. Tryb pakowania zamówień
 6. Tryb zwrotów i reklamacji
 7. Tryb inwentaryzacji magazynu
 8. Tryb sprzedaży bezpośredniej
 9. Tryb handlowca

Sellasist WMS opracowaliśmy tak, aby funkcjonował on modułowo – dlatego nie musisz od razu wprowadzać wszystkich trybów w swoim magazynie. W każdej chwili możesz zwiększać i zmniejszać liczbę funkcjonalności – nasz WMS dopasuje się do potrzeb Twojego e-commerce!

Sprawdź możliwości Sellasist WMS w jednym z naszych największych projektów:

Wdrożenie naszego WMS’a w Nature’s Sunshine 

Jak przenieść swoją sprzedaż do Sellasist?

Będąc posiadaczem, któregokolwiek z obecnych na rynku integratorów e-commerce, przeniesienie sprzedaży do Sellasist jest jak najbardziej możliwe! Jeśli tylko zdecydujesz się na nasze oprogramowanie, zajmiemy się wszystkim tak, abyś ani Ty, ani Twoi klienci nie odczuli wynikającej z tego procesu dyskomfortu. 

Umów się na konsultacje lub wdrożenie z Certyfikowani Resellerem Sellasist. Nasi specjaliści pomagają w przeniesieniu usług na nasze oprogramowanie, oferując spersonalizowaną pomoc zarówno małym, jak i dużym firmom. Sprawdź, jakie są Twoje potrzeby i zastanów się, który specjalista najlepiej spełnia Twoje wymagania.

Konsultacje i wdrożenia Sellasist oraz Sellasist WMS

Nasi eksperci dokładnie skonfigurują wszystkie integracje, dostosują metody i szablony dostaw, uruchomią automatyzacje i wiele innych. Czy zastanawiasz się nad optymalizacją magazynu? Interesuje Cię wdrożenie Sellasist WMS lub implementacja zbierania i pakowania zamówień? Zapytaj o szczegóły dotyczące wdrożenia!

Szkolenia dla Ciebie i Twoich pracowników

Potrzebujesz szkolenia dla siebie lub swoich pracowników? Znajdź Certyfikowanego Resellera oferującego takie usługi i umów się na termin dostosowany do Waszych terminarzy.

Chcesz zaczerpnąć więcej wiedzy samodzielnie?

Najprzystępniejsza forma, jaką przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie, to nasze wideoporadniki, które obrazowo przedstawią Ci możliwości, jakie czekają na Ciebie w Sellasist.

Korzyści z przejścia na Sellasist

Korzyści z przejścia na Sellasist

Wciąż zastanawiasz się, czy warto? A czy wiesz, że:

 • Sellasist to najkorzystniejsze finansowo oprogramowanie na rynku w stosunku do oferowanych przez nas możliwości dla e-commerce? Np. przy 15 000 zamówień miesięcznie w Sellasist, zapłacisz jedynie 598 zł. To aż 25 razy mniej niż w innym popularnym rozwiązaniu dla sprzedawców online!
 • Posiadamy własny dedykowany sklep Sellingo, ale również integrację ze wszystkimi najpopularniejszymi platformami do obsługi sklepów internetowych (IdoSell, Magneto, PrestaShop, WooComerce, Shoper, Shopify).
 • Z Sellasist zintegrujesz się zarówno z polskimi jak i zagranicznymi marketplace’ami.
 • Poprzez połączenia API możesz tworzyć zestawy produktów, pola dodatkowe, multipaki, możesz uzyskać dostęp do archiwum i wiele, wiele innych!
 • Możesz połączyć program ze swoim ERP, ale nie musisz, bo Sellasist ma swoiście wbudowany program, który w zautomatyzowany sposób zajmie się Twoją księgowością.
 • W razie potrzeby, możesz wykupić serwer specjalnie dla siebie wraz z opieką serwisową!

Nie czekaj i sam wypróbuj Sellasist WMS przez 30 dni całkowicie za darmo!

Masz jeszcze jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

1/5 - (48 votes)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymaga pola oznaczone są *