Integracja Mada z Kup Teraz Ceneo

Logotyp hurtowni Mada
+
Dzięki oprogramowaniu Sellasist możesz zintegrować swój kanał sprzedaży na Kup Teraz Ceneo z dowolną liczbą hurtowni, w tym z Mada! Przez Sellasist wystawisz na Allegro asortyment, który posiada hurtownia Mada. Nie musisz wystawiać poszczególnych ofert ręcznie, automatyzacja pozwala na automatyczne wystawianie nowych produktów ze zintegrowanej hurtowni z Sellasist na Kup Teraz Ceneo. Wystarczy, że skonfigurujesz szablon wystawiania ofert Kup Teraz Ceneo i zmienisz ustawienia w integracji z hurtownią.

Jakie możliwości zyskasz dzięki integracji hurtowni Mada z Kup Teraz Ceneo?

 • Automatyczne wystawianie produktów z hurtowni na Kup Teraz Ceneo, w sklepie internetowym oraz innych kanałach sprzedaży.

  Zaimportowany z hurtowni produkt może zostać, po ustawieniu odpowiednich parametrów od razu wystawiony jako oferta Kup Teraz Ceneo. Produkt wykorzystuje przy tym wszystkie informacje udostępnione przez hurtownie i dopasowuje je do szablonu opisu oraz parametrów, przypisanych do Kup Teraz Ceneo.

 • Aktualizacja stanów magazynowych i cen produktów z hurtowni Mada.

  Stany magazynowe i ceny produktów z hurtowni Mada są aktualizowane i synchronizowane na Kup Teraz Ceneo niemal na bieżąco, w zależności od możliwości hurtowni.

 • Import nazw, opisów, zdjęć, kategorii, wariantów oraz parametrów produktów z hurtowni Mada do Sellasist.

  W Sellasist znajdziesz szablon konfiguracji ustawień ofert Kup Teraz Ceneo, by ustawić predefiniowane pola wspólne dla wielu wystawianych produktów z hurtowni Mada.

 • Automatyczne zamykanie ofert Kup Teraz Ceneo przy braku asortymentu w hurtowni Mada.
 • Możliwość ustawienia minimalnego stanu magazynowego, potrzebnego do wystawienia oferty na Kup Teraz Ceneo.

  Przykładowo, produkt z hurtowni pojawi się na Kup Teraz Ceneo, jeśli jego stan magazynowy będzie wynosił co najmniej 5 sztuk w hurtowni Mada. Jest to zabezpieczenie przed sytuacją, w której produkt wyprzeda się równolegle do zamówienia złożonego na Kup Teraz Ceneo.

 • Modyfikator stanu magazynowego.

  Możesz wprowadzić modyfikacje stanu magazynowego, np. wpisując -2 stan magazynowy będzie zawsze pomniejszony o dwie sztuki w stosunku do tego, co znajduje się w bazie Mada. Dzięki temu zachowasz wyznaczony margines stanu magazynowego.

Realizuj zamówienia szybciej dzięki pełnej automatyzacji!

Łatwa i szybka obsługa wielokanałowej sprzedaży

Pełna kontrola nad magazynem i przepływem towarów

Synchronizacja stanów, opisów i cen produktów

Obsługa hurtowni i sprzedaży w modelu dropshipping

Automatyczne doliczanie marży do cen produktów

Narzędzia ułatwiające towarowanie, księgowanie oraz komunikację

Szybka obsługa wysyłek w magazynie dzięki aplikacji Sellasist WMS

Automatyczne nadawanie przesyłek oraz drukowanie etykiet

Gotowe integracje do prowadzenia biznesu internetowego

Wsparcie techniczne

Integracja z Mada oraz podłączenie konta Kup Teraz Ceneo jest bardzo proste. Za pomocą naszych narzędzi dokonasz samodzielnego importu ofert. W każdym momencie możesz skorzystać z pomocy i wsparcia Biura Obsługi Klienta. Cyklicznie prowadzimy również szkolenia online, na których przedstawiamy najnowsze funkcjonalności i pokazujemy, jak obsługiwać Sellasist.

Zintegruj hurtownie Mada z Sellasist

Z Sellasist nie będziesz martwić się o uzupełnienie stanów magazynowych — z pomocą naszego oprogramowania zaimportujesz produkty z hurtowni w bezawaryjny i szybki sposób. Integracja z hurtowniami cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród użytkowników oprogramowania Sellasist. Dzięki podłączeniu hurtowni do Sellasist zyskujesz dodatkowy zewnętrzny magazyn, który jest widoczny w systemie i możesz korzystając z niego wystawiać produkty na marketplace’ach takich jak Allegro, eBay, Amazon.

+180 integracji z hurtowniami do wyboru

W Sellasist masz możliwość integracji Twojego sklepu internetowego z hurtowniami dostępnymi w naszym katalogu, oferującymi produkty z różnych branż. Jeśli hurtownia, z którą chcesz współpracować, nie jest dostępna na naszej stronie — napisz do nas i stworzymy wybraną przez Ciebie integrację. Integracja z hurtownią Mada jest możliwa wyłącznie w abonamencie płatnym.

Jak rozpocząć sprzedaż produktów z hurtowni Mada?

1. Jeśli chcesz zintegrować Sellasist z Mada w pierwszej kolejności należy nawiązać współpracę z hurtownią Mada, by uzyskać dostęp do plików z asortymentem oferowanym przez Mada.

2. Po otrzymaniu pliku z dostępem skontaktuj się z naszym działem handlowym, który przedstawi Ci warunki wdrożenia integracji z hurtownią Mada w Twoim Sellasist. Koszt podpięcia integracji w zależności od hurtowni jest jednorazową równowartością abonamentu za utrzymanie integracji z hurtownią Mada.

3. Czas realizacji zlecenia integracji z hurtownią Mada wynosi do 10 dni roboczych, ponieważ musimy dokonać bezbłędnej synchronizacji po połączeniu API z Twoim Sellasist.

4. Po dokonaniu integracji przesyłamy dokładną instrukcję konfiguracji, którą znajdziesz również pod tym linkiem.

Poznaj korzyści współpracy z hurtownią Mada przez Sellasist

 • Automatyczne dodawanie i aktualizowanie produktów.

  Produkty podczas importu są automatycznie dodawane wraz z ich kategoriami oraz atrybutami, które zostaną automatycznie przypisane bądź stworzone. Podczas kolejnych aktualizacji dodawane są nowe towary wraz z brakującymi kategoriami. Możesz wybrać kategorie z hurtowni Mada, z których asortyment ma zostać pobrany do Sellasista.

 • Ustawienie marży do ceny sprzedaży.

  W prosty sposób ustawisz i narzucisz własną marżę, wskazując procentowo jej wysokość. Sellasist może automatycznie doliczyć marżę do cen w całym asortymencie. Możesz zmieniać jej wartość w zależności od ceny i kategorii produktu. Np. możliwe jest ustawienie marży 15%, gdy cena produktu wynosi od 50 do 100 zł i marży 30%, gdy cena waha się w przedziale 101 – 200 zł. System pozwala skonfigurować dowolną ilość progów cenowych.

 • Doliczanie prowizji od sprzedaży Allegro.
  Sellasist może automatycznie doliczać kwotę prowizji obowiązującej w danej kategorii Allegro, dzięki temu koszty prowadzenia sprzedaży w serwisie pokryje Kupujący.
 • Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen

  Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen w oprogramowaniu Sellasist jest w pełni zautomatyzowana, dzięki czemu unikniesz pomyłek. Dodatkowo, dzięki oprogramowaniu Sellasist masz pewność, że korzystasz z najaktualniejszych zdjęć, opisów i cen w ofertach, ponieważ są one przygotowywane i aktualizowane przez hurtownię Mada.

 • Łatwy dostęp do bazy produktowej hurtowni Mada.
  Oszczędzasz czas, ponieważ zdjęcia, opisy i warianty produktów są automatyczne przesyłane do Sellasist i możesz je wykorzystywać, przy wystawianiu ofert w dowolnym kanale sprzedaży.
 • Integracje z wieloma hurtowniami.

  Możesz nawiązać współpracę z wieloma hurtowniami jednocześnie. Dodatkowo możesz ustawić własne reguły wyliczania cen — inne dla każdej zintegrowanej hurtowni. Z opcji masowego wystawiania ofert skorzystasz na dowolnym marketplace.

W jaki sposób będzie wyglądała integracja Kup Teraz Ceneo z Sellasist?

Sellasist zintegrowany jest z drukarkami fiskalnymi, systemami ERP, kurierami i szybkimi płatnościami, dzięki czemu wygodnie możesz zarządzać zamówieniami pochodzącymi z Kup Teraz Ceneo. Sellasist gwarantuje Ci narzędzia do kompleksowej, automatycznej obsługi wielokanałowej sprzedaży. Do Sellasist możesz podłączyć dowolną liczbę sklepów internetowych oraz platform handlowych, co pozwoli Ci na realizowanie strategii omnichannel w jednym miejscu. Gwarantujemy pełną automatyzację pracy przy zarządzaniu asortymentem, w trakcie procesu realizacji zamówień pochodzących z Kup Teraz Ceneo oraz wystawianiu ofert Kup Teraz Ceneo.

Co zyskujesz dzięki integracji Kup Teraz Ceneo z Sellasist?

 • Nowe możliwości sprzedaży.
 • Szybszą obsługę zamówień.
 • Większą efektywność sprzedaży.
 • Bezbłędną realizację zamówień.
 • Kontrolę nad wystawianiem ofert.
 • Oszczędność środków finansowych.
 • Większą widoczność ofert w marketplace.
 • Omnichannel dostosowany do Twoich potrzeb.
 • Lepszą komunikację z klientami Kup Teraz Ceneo.
 • Pełen pakiet narzędzi do obsługi wielokanałowej sprzedaży.

Zobacz również integrację Mada z innymi systemami:

Mada + Integracja z Marketplace

Mada + Integracja ze Sklepami Internetowymi

Mada + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

Mada + Integracja z Kurierami

Mada + Integracja z Płatnościami

Mada + Pozostałe Integracje