Newsroom

Nowy cennik Sellasist od 1 października 2021 roku

Elastyczny sposób opłat za abonament

Zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów stworzyliśmy nowy sposób płatności za abonament. Dzięki niemu płacisz wyłącznie za to, z czego faktycznie korzystasz. Nowy cennik Sellasist pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale dzięki udostępnieniu możliwości podpięcia karty płatniczej — również Twój cenny czas. Od 1 października wchodzimy na jeszcze wyższy poziom automatyzacji! Przeczytaj dalej ten artykuł, żeby przekonać się, na czym polega nasze innowacyjne rozwiązanie. 

Cennik elastyczny — co to oznacza?

Ile razy zdarzyło Ci się w sezonie przekroczyć dozwolony dla Twojego progu limit zamówień? Nie chcąc inwestować w wyższy pakiet, straciłeś kolejnych potencjalnych klientów? A może zdecydowałeś się na zmianę abonamentu, ale taka decyzja okazała się zbyt pochopna ze względu na brak zamówień po okresie świątecznym? Przypominamy, że przejście z wyższego pakietu na niższy nie jest możliwe podczas trwania usługi i takie rozwiązanie jest powszechnie praktykowane. Czy kiedykolwiek miałeś sytuacje, w której nie mogłeś wystawić kolejnego produktu na Allegro przez blokadę? Sztywne pakiety niosą za sobą ryzyko utopienia pieniędzy, są bezpieczne dla wszystkich tych, którzy lubią mieć stałe opłaty w każdym miesiącu, ale mogą nieświadomie ograniczać rozwój firmy. W dobie tak niestabilnego rynku, jakim jest towarzystwo pandemii i zmieniających się warunków sprzedażowych, regulowanych rozporządzeniami, ryzyko przechodzenia na wyższy pakiet przy braku gwarancji, że wzrost zamówień okaże się trwałą tendencją, może być zniechęcający.

Dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy abonament elastyczny, którego kwota zmienia się wraz ze zmianą limitów osiągniętych w sklepie. Co to oznacza? System automatycznie dobierze próg abonamentu (jeden z pięciu dostępnych) na podstawie liczby aktywnych ofert Allegro, eBay, Amazon i Arena.pl oraz zamówień, które zostaną złożone w Twoim menadżerze sprzedaży. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z oprogramowaniem Sellasist, pierwszy miesiąc otrzymujesz za darmo i na podstawie wykorzystanych w nim limitów, system wylicza, jaki próg abonamentu będzie Ci przysługiwał. W przypadku wzrostu zamówień lub liczby aktywnych ofert na przykład w okresie świątecznym cena abonamentu proporcjonalnie ulegnie zwiększeniu, natomiast w momencie spadku sprzedażowego i zamknięcia ofert w Sellasist za usługę zapłacisz mniej!

Zalety korzystania z nowego sposobu płatności

Elastyczny abonament jest o tyle wygodny, że wystarczy podpiąć kartę płatniczą, aby cieszyć się z funkcjonalności subskrypcji. Dzięki takiej formie płatności nie musisz pamiętać o dokonywaniu płatności albo płacić z góry na rok, ponieważ Twój rachunek obciążany jest automatycznie — raz w miesiącu. Po przekroczeniu progu abonamentu dostajesz automatyczne powiadomienie o tym, dzięki czemu wiesz, jakiej kwoty płatności się spodziewać. Każdy zapracowany właściciel firmy wie, jak mało czasu ma doba, dlatego szczególnie rekomendujemy tę formę płatności. Kartę możesz odpiąć w każdym momencie trwania usługi i w ten sposób zmienić sposób płatności na zwykły przelew. 

Dodatkowo zwiększyliśmy limity zamówień w progach abonamentu, co wpływa na korzystność oferty przygotowanej dla Ciebie. Ceny nadal są bardzo konkurencyjne i niższe od proponowanych przez konkurencję, o czym z łatwością przekonasz się, porównując cenniki. Ponadto z Sellasist możesz korzystać w pakiecie darmowym. Pakiet darmowy to pakiet nieograniczony czasowo, nie jest on powiązany z miesiącem testowym dostępnym w promocji abonamentu. Możesz z niego korzystać, dopóki spełnia Twoje wymagania, a wraz z rozwojem Twojego biznesu z łatwością rozszerzysz usługę Sellasist o płatne możliwości. 

Nowy cennik Sellasist od 1 października 2021 roku, Blog Sellasist

Możliwość wyboru preferowanego cennika

Jeśli już wiesz, że od 1 października chcesz korzystać z elastycznej formy rozliczania się, ale przed 1 września opłaciłeś swój abonament z góry na kilka miesięcy, napisz do nas! Skrócimy okres trwania abonamentu i zwrócimy Ci pieniądze, abyś mógł przejść na cennik elastyczny. Od 1 października nowy cennik będzie jedyną obowiązującą formą rozliczania się. Jeśli jednak stwierdzisz, że ta nowoczesna metoda nie jest dla Ciebie albo wolisz pozostać przy dotychczasowych opłatach, stary sposób płatności pozostawiamy do końca września. Do 30.09.2021 roku możesz przedłużyć abonament do maksymalnie końca 2022 roku. Pamiętaj jednak, że w takim wypadku na nowy cennik możesz przejść dopiero w miesiącu, w którym kończy Ci się abonament.

Od początku 2023 roku w całości przechodzimy na nowoczesną formę płatności, która mamy nadzieję, spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Pełny opis nowego sposobu rozliczania oraz progi cennika znajdziesz w naszej Dokumentacji.                   

5/5 - (3 votes)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymaga pola oznaczone są *